logo

Anamur Reklam

Muzspor hakem hatalarından yakınıyor

Anamur Muzspor Başkanı Sami Aydın, teknik ekip ve futbolculara mangal partisi düzenledi.
Aydın, yemekte yaptığı açıklamada, Muzspor’un lige iyi başladığını ancak sonradan saha dışı bazı olumsuzluklar nedeniyle düşüşe geçtiğini belirterek, şunları söyledi:
“Ancak şunu açıkça söyleyebilirim; bizim arkamızda bir belediye, bir milletvekili yok. Hiçbir yerden destek almadan. Sadece 4-5 kişinin desteğiyle ayakta kalıyoruz. Veli Yıldız, Mustafa Yıldız, Mustafa Adiloğulları, Recep Ataş, Erol Tuna ve ben elimizi taşın altına koyarak bu yola çıktık. Biz iyi bir takım olmamıza rağmen özellikle bazı maçlarda hakem hatalarıyla sahadan puan alamadan ayrıldık. Bölgemizdeki hakemlerden bu konuda daha dikkatli olmalarını istiyoruz.”
Bazı futbolcularla yolları ayırdıklarını ifade eden Aydın, “Elimizde olmayan sebeplerle bazı futbolcularla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Şu anda 16 futbolcuyla yolumuza devam ediyoruz ve maddi anlamda bir sıkıntımız yok” dedi.
Gülnar Belediyespor ile yarın Anamur’da yapacakları karşılaşmayı kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Aydın, “Gülnar Belediyespor ile 1 Aralık 2018 cumartesi günü yani yarın saat 13’te Anamur şehir stadında karşılaşacağız. Çok önemli bir maç. Maç öncesi mangal partisiyle futbolcularımızın moral motivasyonunu yükseltmek istedik” şeklinde konuştu.
Takım Kaptanı Taha Can Uysal da hazırlık dönemi geçirmeden lige başladıklarını ancak ilk 6 haftada iyi sonuçlar aldıklarını belirterek, “Ondan sonra zorlu maçlarımız başladı. Bizim de hatalarımız oldu ancak hakemlerden de çok çektik. Verilen hatalı kararlar saha içinde motivasyonumuzu düşürdü. Yönetimimiz gerek maddi anlamda gerekse moral motivasyon anlamında hep bizim yanımızda. Ellerinden geleni yapıyorlar. Biz de önümüzdeki maçlarda yükselişe geçmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com