logo

Anamur Reklam

MUZSPORA ANEMED SPONSOR OLDU

gündem002Anamur´un ikinci takımı Muzspor’a sponsorluk anlaşması imzalayan Anamur Özel ANAMED hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş,  Muzspor Kulüp Başkanı Esat İbret ,Kulüp Başkan Yardımcıları Çetin Mutlu, Halil Demir, Takım antrenörü Fatih Uygur, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Başhekim Yücel Yücetürk, Ortopedi Uzmanı Operatör doktor Cüneyt Kavak ve Enfeksiyon Doktoru Hasan Çetinkayanın katıldığı imza töreni ile gerçekleşti.

ANAMED Hastanesi´nde samimi bir ortamda gerçekleşen imza töreninde konuşan kulüp Başkanı Esat İbret, muz ticareti ile uğraştığı için kendisini Muz Spor camiasının içerisinde bulduğunu bundan da oldukça memnun olduğunu söyledi. İki yıldır Anamur Muz Spor´a verdiği destekten dolayı ANAMED Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş ve ekibine teşekkür eden İbret, yeni sponsorluk sözleşmesini imzalamanın da kendilerini oldukça memnun ettiğini söyledi.
ANAMED´in Anamur için var olduğunu kaydeden ANAMED Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş´ta, “ANAMED kurulduğu günden bu yana asıl görevi olan sağlık hizmetlerinin yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin de içerisinde oldu. Olmaya da devam edecek. Biz ANAMED olarak hem Anamur Muz Spor´a hem de Anamur Belediyespor´a sponsorluğumuzu sürdürüyoruz. Umarız her iki takımımızda  iyi bir performansla koydukları hedeflere ulaşırlar.” Dedi.
Muzspor Takım Antrenörü Fatih Uygur ise hem ANAMED’in sponsorluk anlaşmasının hem de Kulüp Başkanı Esat İbretin başkanlığındaki yönetim kurulunun verdiği hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Muzsporun kurulduğu 2013 yılından bu yana mütevazı bütçesi ile 2. Kümeden 1. Kümeye oradan da Süper Amatör lige çıktığını hatırlatan Uygur, İbret´in isabetli transferler yaparak sezonun ikinci yarısında da takımın kümede kalmasını sağladığını söyledi. Uğur, “2016–2017 sezonunda bu ligte kaldık.
Bu yıl yani 2017–18 başında oluşturulan yeni yönetimimiz ve Başkanımız Esat İbret´in gelişi ile daha yüksek oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Şimdi ise Kulüp Başkanımız Esat İbret´in projesi ile Muz Spor´a ve dolayısıyla Anamur´a içerisinde sosyal etkinliklerin yapılacağı odası, çimlerle kaplı bir antrenman sahası bulunan bir hizmet binası kazandıracağız.” Dedi.gündem001

———————-

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com