logo

Anamur Reklam

(NOMİA) TURLARI MÜŞTERİLERİNİ MEMNUN ETMEYE DEVAM EDİYOR

gündem004 gündem007

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte hareketlenen İskele sahilleri yerli ve yabancıların vazgeçilmez adreslerinden bir olmaya devam ediyor.

İskele sahiline akın eden vatandaşların en yoğun uğrak yeri olan iskele köprüsünde hazır bulunan(NOMİA) yat turu müşterilerini Akdeniz’in mavi suları ile buluşturuyor.

Köprü ucundan günlük olarak belirli saatlerde düzenlenen yat turlarıyla mavi yolculuk yapmanın keyfini çıkaran tatilciler günün yorgunluğunu stresini NOMİA tekne turuna katılarak atıyor.

Anamur ve çevresinin tarihi ve doğal güzelliklerini denizden seyretmenin keyfini yaşattıklarını ifade eden Akdeniz, turlara katılanlara müzik eşliğinde eğlenme ve denize girme imkanı da bulunan vatandaşlar böyle bir güzelliği halkın hizmetine açan Veli Kadir Temele teşekkür ediyor.

Bütün bunların yanında müşterilerine özel gün ve gecelerde hizmetin en güzelini vermeyi hedefleyen (NOMİA) Yat turu sahibi Temel ise konu ile ilgili şunları söylüyor, “Günübirlik tecrübeli kaptanlarımızla düzenlenen turlarımızda müşterilerimiz, hem ilçenin doğal güzelliklerini keşfediyor hem de  Anamur’un mavi sularında serinlemeye çalışıyor. Hergün Ören, Anamur, Kale, gezilerimizde farklı koylarda denizin tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler, tarihi yerleri görme imkânı buluyor. Müşterilerimiz ayrıca Akdeniz’in mavi sularında serinlemenin yanında çeşitli animasyon gösterileriyle de doyasıya eğleniyor. Turların tatilcilere farklı seçeneklerde sunduğunu ifade eden Temel “Misafirler iskele ucunda karşılanırlar. Saat 10:00 gibi tekne iskeleden ayrılır. Anemurium Antik kent Koyunda Yemek ve Yüzme molası verilir yiyecek ve içeceklerimizin ikramı yapılır Koydan ayrılarak Anamur Deniz Feneri, Aşıklar Mağarası, Aslan Adası, Fok Mağarası ve Yarasa Mağarası gibi popüler yerler gezilir. Anamur Mamure Kalesine Gidilir16:00 -16:30 civarı tekne iskeleye geri döner Misafirler İskele ucundan uğurlanırlar.  Yeni guruplarımız için hazırlıklarımız tekrar başlar. Ayrıca tüm bunların yanında Özel Ücretsiz Servisimiz Vardır. Düzenlediğimiz turlarla katılımcılara tarihi ve doğa güzelliklerini gösterme fırsatı tanımanın yanında doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz”Dedi.
“Turlara katılan tatilciler, ise, “ Anamur’un tertemiz mavi sularında yüzme imkânı buluyoruz. Ayrıca su kayağı ve sörf gibi su sporları yapabiliyoruz. Tekne içinde Çeşitli aktivitelerinde olması bizleri oldukça memnun ediyor.6 saatlik tur gezimizde unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Bu turu düzenleyen NOMİA yetkilililerine emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz”dediler. ÖZEL GÜNLER, DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI
GRUP TURLAR İÇİN

REZERVASYON: VELİ KADİR TEMEL: 0532 515 92 44 -05.052.495.454–05.356.002.809-Ofis Tel: 03248146362 den ulaşabilirsinizgündem001 gündem003 gündem005 gündem00238 gündem00629 gündem00920

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com