logo

Anamur Reklam

OSMAN BORU’DAN HALA HABER ALINAMADI

gündem004

Edeler OTO Galeri Hasan Nar’ın Babası Geçtiğimiz Pazar günü Bisikletle evden çıktığı belirlenen Bozyazı nüfusuna kayıtlı (75) Yaşındaki Osman Boru´yu arama çalışmaları devam ediyor.

Dört gündür gece gündüz arama çalışmaları devem eden Boru´nun kaybolması hala esrarengiz sırrını koruyor.
Bozyazı Merkez Mahallesi Paşabeleni doğu kısmında bisikletinin yol kenarında park halinde bulunmasının ardından çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştıran Emniyet güçleri ve vatandaşlar, aramalarını sürdürüyor.

Arama çalışmaları kapsamında MESKİ Arıtma kanalında Sini Çayına kadar olan yaklaşık bir kilometrelik tahliye kanalı iş makinesi ile temizleyen görevliler düşmüş olma ihtimaline karşı bu aramayı yaptıklarını söylediler. Polisler ve vatandaşlardan oluşan diğer bir ekip ise Paşabelini Nagidos Adası karşısındaki güney yamacında mağara, kaya dipleri ve çalılıklarda yaptıkları aramada hala bir sonuç elde edemediler.

Şuana kadar büütn çalışmalara rağmen OSMAN Boru’dan her hangi bir ize rastlamazken yakınları ümidini kaybetmeyerek bölgede her yer didik didik aranıyor.
Boru’yu arama çalışmalarında şuana kadar her hangi bir ize rastlanmazken çalışmalar devam ediyor.gündem001 gündem002 gündem003

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com