logo

Anamur Reklam

Özel Anamur Anamed Hastanesi deneyimli ve başarılı hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi.

Dr.İlnur NamalÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İlknur Namal Özel Anamed Hastanesinde 2 Aralık Pazartesi itibari ile göreve başladı.

10.08.1981 Malatya doğumlu, evli ve 4 yaşında bir erkek evlat sahibi Özellikle çocukları çok sevmesiyle ve ilgisiyle tanınan Dr. İlknur Namal, 2005 Erzurum Atatürk Üniversitesi mezunu.

Dr. İlknur Namal, 2012 Yılında Trabzon KATÜ’de ihtisasını yaparak uzmanlığını almıştır. Anamur Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra, Özel Anamed Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde hasta kabülüne başladı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Özel Anamur Anamed Hastanesi deneyimli ve başarılı hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi.” için 2 Yorum

  1. murat dedi ki:

    bu ne ya devlet hastanesinde doktor bırakma özele al ki millet özele koşsun yoksa özelin kalitesinden değil amaç devlet hastanesini doktorsuz bırak halkı mecbur bırak özele anamur halkı sessiz kalma sağlık bakanlığı ne oluyor anamur da dön bi baksana.

  2. murat dedi ki:

    arkadaşlar amaç doktoru transfer etmek değil amaç hastaneyi doktorsuz bırakmak gidin bakın bakayım devlete çocuk doktoru yok mecburen özele gideceksiniz yoksa doktor kaliteli önemli değil amaç hastaneyi doktorsuz bırakıp halkı çaresiz bırakmak halk da çaresiz kalınca ya doktora bağırıyor ya da dağa çıkıyor yeter artık bu film 30 yıl önce başkaydı şimdi daha başka aynı film arkadaşlar uyuma anamurlu

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com