logo

Anamur Reklam

ÖZEL GÜMÜŞ KOLEJİ CANLI PROJE İLE EĞİTİM VERİYOR

gündem007gündem004Anamur’da İskele yolu üzerinde eğitim veren Özel Gümüş Koleji Okulda görevli öğretmenler tarafından öğrencilerine verilen eğitim veliler tarafından taktir ediliyor.

Özel Gümüş Koleji olarak hizmet binasında verilen eğitim öğretimde Anaokulu gruplarında her hafta farklı konularda projeler yaparak çocukların o konularda detaylı bilgi öğrenmelerini sağlıyor.

Bir birinden özel ve güzel projeleri hayata geçiren Özel Gümüş Koleji Proje yapmaktaki amaçları ile ilgili görüşlerini aldığımız yetkililer şunları söylediler.

“Bu projeleri yapmaktaki amacımız yaptığımız her türlü etkinliklerle öğrencilerin öğrenmelerini kalıcı hale getirmek. Proje içindeki detayları Kurumumuzda eğitim alan çocuklarımızın somut olarak karşılarına sunmaktır. Öğrencilerimize verilen eğitimde Özel Gümüş Koleji olarak her şeyi uygulamalı olarak öğretmek, Bu projede diğer yaptığımız projeler gibi uygulamalı ve canlı olarak öğrencilerimize özel Okulumuz içine proje alanımıza kurduğumuz çiftlikte Kümes, 2 tane Canlı Tavuk Canlı bıldırcın ve yumurtasını Çanakkale’den özel olarak getirdiğimiz Deve Kuşu Yumurtası ve görsel olarak hazırlanan bu hayvanların resimleri ve bununla ilgili özel bir mekân oluşturup bunlara özel köşe oluşturduk. Ayrıca kırılmış yumurta şeklinden fotoğraf köşesi kurduk. Projemiz de çocuklar ve ailelerinden hafta sonu birlikte yumurta boyamalarını istedik. Bunlarla birlikte projemizi hayata geçirdik”Dediler. Proje sorumluluğu 5 yaş grubu öğretmeni Ayşegül Öz başta olmak üzere emeği geçen destek veren ailelere öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz diyerek memnun olduğunu ifade eden okul yetkilileri proje il ilgili birçok bilginin paylaşımı ÖZEL GÜMÜŞ KOLEJİNDE yapıldı.  Önümüzdeki günlerde’de okulumuzda yine farklı projelerlegündem003 çocuklarımızı bilgilendirmeye canlı olarak uygulamaya devam edeceğiz. İfadelerine yer verildi.gündem005 gündem006 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com