logo

Anamur Reklam

Özel Gümüş Koleji Eğitime hazır

gündem013

2017–2018 Eğitim Öğretim yılında Anamur’da Öğrencilerine hizmet verecek olan yapımı hızla tamamlanan Özel Gümüş Eğitim Okulları binanın iç ve dış çalışmalarının son rötuşları yapılırken Gümüş Eğitim Kurumlarının Müdürlüğünü yürütecek olan isim Eğitimde bilgi birikimi ile bilinen Necdet Ünal’ın kurduğu Öğretmen kadrosu ile hizmet verecek.

9 Eylülde açılışı yapılması planlanan Özel Gümüş Eğitim Okullarının kendi arazilerinin üzerinde Okul bünyesinde40m2′lik teknolojiyle donatılmış sınıflarıyla, kapalı spor salonuyla, yemekhanesiyle,140 kişilik konferans salonuyla, merkezi ısıtmasıyla, asansörüyle, son sistem donatılmış okul öncesi sınıflarıyla, kapalı ve açık oyun bahçesiyle, büyük kütüphanesiyle, peyzaj mimarili 7000m2′lik bahçesiyle, basketbol, voleybol, futbol sahalarıyla, yarı olimpik tenis kortuyla ve 15-20 öğrencinin rahat edeceği sınıflarda son hazırlıklar yapılarak iç ve dış sistemlerinin son kontrolleri yetkililer tarafından yapılıp odalar eğitime hazır hale getirildi.

İnce elenip sık dokunarak Özenle hazırlanan Okulun eğitim binasında eğitim alacak öğrenciler için en ince ayrıntıların düşünüldüğünü belirten Okul Müdürü Ünal, “Anamur’da eğitim çıtasını yükseltmek ve yeni bir marka olmayı hedefleyen Gümüş Okulları bünyesinde PİAR departmanı kurularak, bilgi-birikim, iletişim, tanıtım ve ulusal ve uluslar arası ilişkiler programlanacak. Sadece sınavlarda değil hayatın her alanında başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen Okulumuz bünyesinde Değerler eğitimi kapsamında, öğrencilerinin sağlam karakterli, milli manevi değerlere sahip çıkan, çalışkan ve üretken olmalarını hedef seçiyor. 9 Eylülde açılışı yapılması planlanan Özel Gümüş Okulları, 2017–2018 Eğitim Öğretim yılına örnek olacak teknolojik bir alt yapı ile başlayacak. Anamur’umuza Hayırlı olsun”Dedi.

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu vurgulayan okulun kurucusu Abdullah Gümüş ise, “Özel Gümüş Eğitim Okulları sadece Anamur’un değil çevre ilçelerinde eğitim seviyesinin yükselmesinde önemli bir misyon üstlenecek. 2017–2018 Eğitim Öğretim yılında Öğrencilerine eğitim verecek Kurumumuzun alanında ek yatırım çalışmalarının tamamlanarak öğrencilere en güzel eğitimi vermeyi hedef seçen Özel Gümüş Okulları Son sistemle donatılarak hazır hale getirildi. Eğitim camiasına ve Anamur’a hayırlı olsun ”Dedi.gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018 gündem019 gündem020 gündem021

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com