logo

Anamur Reklam

ÖZEL GÜMÜŞ KOLEJİNDE PROJELER DEVAM EDİYOR

gündem021

İskele yolu üzerinde eğitim veren Özel Gümüş Kolejinde görevli yönetim ve Öğretmenlerin fikir birliği ile öğrencilere yönelik düzenlenen projelere har hafta bir yenisi ekleniyor.

Kolejin hizmet binasında verilen eğitim öğretimin yanı sıra Anaokulu gruplarına özel hazırlanan her hafta farklı konuların olduğu projelerle öğrencilerini bilgi sahibi yapan Özel Gümüş Koleji Anasınıfı öğrencilerinin bu hafta projesi“SOKAK OYUNLARI” adı ile gerçekleşti.

Öğrencilerin eğitim gördüğü bina içinde özel olarak kurulan alanda uygulanana projelerin amacının öğrencilerin öğrenmelerini kalıcı hale getirmek. Proje içindeki detayları görevli öğretmen tarafından öğrencilere uygulamalı olarak gösterimi ve anlatımı ela alınıyor.

Proje ile ilgili Özel Gümüş Koleji anaokulunda 6 yaş grubu öğretmeni Aynur Keske gazetemize verdiği bilgide şunları söyledi.; “ Eskiden oynadığımız ve unutulmaya yüz tutmuş oyunlarımızı çocuklarımıza anlattık. Okul içi bölümümüze SOKAK KONSEPTİ verdik. Topaçlar, bilyeler, fırıldaklar, halohoplar, 3 tekerlekli bisikletler, ipler, sek sekler, fırfırlar… Yani biz Bugünün çocuklarını, eski zamanlara götürdük ve eski zamanlarda oynanan sokak oyunlarını tanıtıp onlarla birlikte oynadık. Havanın güzel olduğu gün de bahçemize çıkardık bahçemizde sek sek oynadılar, bisiklet sürdüler, kaykaya bindiler. Eğlenceli, eğitici bir haftayı daha tamamladık. Özel Gümüş Koleji olarak çocuklarımıza farklı projeleri anlatmaya uygulamaya devam edeceğiz”Dedi.gündem019 gündem022gündem019 gündem020 gündem023 gündem024 gündem025 gündem026

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com