logo

Anamur Reklam

Özel Gümüş Okulları Kurumu Günümüzü kutladı

gündem033

Anamur’da iskele yolu üzerinde eğitim veren Özel Gümüş Okulları Kurumu yetkilisi Tuğba Gümüş ve Kurum Müdürü Necdet Ünal 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Anamur Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Muharrem Gerip ve çalışanlarının günün kutladılar başarılarının devamını dilediler.

Ziyarette Özel Gümüş Okulları Kurumu adına konuşan Kurum Müdürü Necdet Ünal , “Tüm kamuyu aydınlatma, bilgilendirme ve haberdar etme görevi içinde olan gazetecilerimizin gününü kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki bir birey için en önemli şey öğrenme ve kazanımdır. Bu açıdan siz basın mensubu arkadaşlarla birer meslektaş sayılırız. Sizlerde biz eğitimciler gibi toplumu bilgilendirme ve gerekli kazanımları haberdar etme yoluyla öğretme görevi üstlenmiş durumdasınız.  Kurumumuzun faaliyete geçtiği ilk günden itibaren eğitimlerimizi vatandaşlara duyurabilmemiz noktasında bizlere desteklerini esirgemeyen siz gazeteci arkadaşlarımıza minnetlerimizi sunmaktayız.  Gününüz kutlu olsun “Dedi.

Özel günde yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anamur Gündem Gazetesi sahibi Muharrem Garipte, Özel Gümüş Okulları Kurumu yetkilisi Tuğba Gümüş ve Kurum Müdürü Necdet Ünal’a bizleri bu günümüzde unutmadığınız onurlandırdığınız için şahsım ve çalışanlarım adına teşekkür ederim diyerek memnuniyetini ifade etti.  Yapılan sohbetin ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com