logo

Anamur Reklam
12 Haziran 2019

Özge ile Bilgehan’a muhteşem düğün

Milliyetçi Hareket Partisinde iki dönem kadın kolları başkanlığı yapan ve partinin çeşitli kademelerinde de görev yapan Alime Yiğit ile öğretmen eşi Nizamettin Yiğit, oğulları Bilgehan’ı, Türk gelenekleriyle evlendirdiler.
Hacer-Ahmet Oğuz çiftinin güzel kızları Özge ile Alime- Nizamettin Yiğit çiftinin oğlu Bilgehan’a, kına gecesi düzenlendi.Özge ve Bilgehan’ın yakın arkadaşları ve akrabaları ile dostlarının katıldığı kına gecesinde,gelin ve damadın ellerine kına yakıldı, avuçlarına altın koyuldu.
Düğün günü ise, Yeşilyurt Mahallesi 23 Nisan Caddesi’ndeki evlerinin bulunduğu caddede dost ve akrabaların katıldığı düğün yemeğinin ardından, misafirlere hizmet eden kadınlar kuaföre giderek düğüne hazırlık yaptılar.
Akşam ise,iş,siyset ve eğitim camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı düğün 82 Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
Hacer-Ahmet Oğuz ve Alime- Nizamettin Yiğit çifti, mutlu günlerini paylaşmaya gelen konuklarını kapıda karşıladılar.
Hasan Dolu Deniz’in çalıp söylediği hareketli parçalar eşliğinde sahneyi bir an olsun boş bırakmayan davetliler, Özge – Bilge çiftine de eşlik ettiler.
Özge ile bir ömür geçirecek olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren damat Bilgehan Yiğit, “Onu çok seviyorum. Onunla hayatımı birleştirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.” Dedi.
Bilgehan’ın duygularını paylaştığını kaydeden Özgehan da, “İkimizde şanslıyız. O benim ben de onun, çok mutluyum.” Dedi.
Sunumlarını emekli öğretmen Nadir Uysal’ın yaptığı düğünde, tüm davetlilerle yakından ilgilenen ve her şeyin eksiksiz olması için çaba gösteren Alime-Nizamettin Yiğit çifti,aileye Özge’nin katılmasıyla, iki kız bir erkek çocuklarının olduğunu söyleyerek” mutlu günümüzde yanımızda olan tüm akraba ve dostlarımıza sonsuz teşekkürler.Allah herkese evladının mutlu gününü görmeyi nasip etsin.” Şeklinde konuştular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com