logo

Anamur Reklam

Park açıldı

Anamur Belediyesi tarafından organize edilen “Belediye – Vatandaş El Ele” projesi kapsamında Akdeniz Mahallesi’nde inşaa edilen çocuk parkının açılışı gerçekleştirildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Gülşen-Abdulnasır Aydın Parkı açılışında belediye din görevlisi Yalçın Şahin dua okudu.
Açılışa; Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, AK Parti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gülşen-Abdulnasır Aydın Parkı açılışında söz alan iş adamı Abdülnasır Aydın; “Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’tan gelen talebe olumlu cevap verdik. “Belediye- Vatandaş El Ele” işbirliğini önemsiyoruz. Sayın başkanı-mızın önerisi ile açılışını yaptığımız parkı Akdeniz Mahallesi sakinlerine ve çocuklarına ar-mağan ediyoruz. İnşallah gü-venlik içinde burada sporlarını da yapacaklar, oyunlarını da oynayacaklar” diye konuştu.
Açılışta konuşan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç da; “Belediye- Vatandaş El Ele” çalışmasına iş adamları duyarlılık gösteriyor. Belediyenin hizmetin yanında halkla birlikte olmasını önemsiyoruz. Abdulnasır kardeşimize teşekkür ediyoruz. Belediye- Vatandaş El Ele projesine destek vermek isteyen iş adamlarımızla görüşmeler yapıyoruz. Sizlerle daha birçok açılışı birlikte gerçekleştireceğiz. Parkın düzenlemesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakam Mehmet Kurdoğlu da; “Parkta en kısa sürede ışıklandırma yapılması gerekiyor. Eskiden aile ve komşuluk sohbetleri daha farklıydı. Şimdi sohbetlerin yapıldığı yerlerden biri de parklar. Açılışını yaptığımız bu parkta, çocuklarımızın ve ailelerinin güvenlik içinde zaman geçirmelerini diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların parkın yapımını üstlenen Abdulnasır Aydın’a Kaymakam Mehmet Kurdoğlu ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
4 dönümlük arazi üzerine inşaa edilen Gülşen-Abdulnasır Aydın Parkı’nda; çocuk oyun alanı, spor aletleri, basketbol ve küçük futbol sahası yer alıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com