logo

Anamur Reklam

Park Point Anamur’a bir ilki getirdi

Anamur’da hizmete açılan Park Point Anamur Cafe, zengin menüsü, konforlu salonu, zengin hizmet kalitesi ve çocuklara özel oyun alanıyla yoğun ilgi görüyor. Anamur’da bir ilki başlatan Park Point Anamur Cafe yetkilileri, ilçemizde başlattıkları bu ilki zamanla ülke ve dünya geneline yaymayı hedeflediklerini belirterek, ‘güler yüzlü personellerimizle müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz’ diyorlar. Sabah 9 dan akşam 12 ye kadar hizmet vereceklerini; doğum günleri, hanımların altın günleri vb.her türlü özel kutlama için özel tasarlanmış ayrı bölümlerde hizmet vermekten mutlu olduklarını belirtiyorlar.
ÇOCUKLARLA İLGİLENEN EĞİTİMLİ GÖREVLİLER BÜYÜK TAKDİR TOPLUYOR.
Yeşilyurt Mahallesi 401. sokakta hizmete giren Park Point Anamur Cafe, her yaştan insana hitap eden mekanı ve yüksek hizmet kalitesiyle iddiasını ortaya koyuyor.
Aileler ve gençlere hitap eden menüsünün yanı sıra özellikle 130 metrekare çocuk oyun alanı bulunan kafede, aileler rahatça kahvelerini yudumlarken çocuklar da oyun alanında çeşitli oyunlar oynayarak vakit geçirebiliyor. Ayrıca ailelere, oyun alanındaki kameralar sayesinde salonda bulunan ekrandan çocuklarını takip etme imkanı sunuluyor. Ve bunun yanında yine çocukların oyun oynadığı sırada onlarla birebir ilgilenen özel görevliler bulunuyor.
MEKANIN HER KÖŞESİNDE ANINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİREBİLECEĞİNİZ ALANLAR MEVCUT
Her köşesi özenle tasarlanan ve birbirinden şık mobilyalarla donatılan mekanda anı fotoğrafı çekilebilecek köşeler de yer alıyor.
ANAMUR’DA CAFE KÜLTÜRÜNE YENİ ADIM ATTIK
Anamur’da kafe kültürüne yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkan Park Point Anamur Cafe işletmecileri, açık mutfak ve bar sistemi sayesinde müşterilere şeffaf hizmet sunuyor.
ZENGİN MENÜMÜZLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ÖN PLANDA
Park Point Cafe’nin zengin menüsünde kahvaltı seçenekleri, makarnalar, salatalar, pizza çeşitleri, burgerler, fajitalar, wraplar, tavuk ve et yemekleri, dünyaca ünlü kahve çeşitleri, çay ve diğer sıcak içecekler, limonata çeşitleri, milkshake çeşitleri, kokteyller, soft içecekler, waffle ve fondü çeşitleri, pastalar, sütlü ve şerbetli tatlılar, dondurmalar ve Park Point Anamur spesiyalleri yer alıyor.
Geniş ve ferah mekanı ile müşterilerine rahat vakit geçirme ortamı sunuyor.
MÜŞTERİLERİMİZE HOŞCA VAKİT GEÇİRTMEK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ
Güleryüzlü çalışanları ve işletmecileri ile kısa sürede Anamur’da yaşayan vatandaşların beğenisini kazanan Park Point Cafe, müşterilerine hoşça vakit geçirebilme imkanı sunarken, her yaştan insana hitap eden menüsüyle de öne çıkıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com