logo

Anamur Reklam

Park Point Cafe’de açılış töreni

Anamur’da zengin menüsü, konforlu salonu, hizmet kalitesi ve çocuklara özel oyun alanıyla yoğun ilgi gören Park Point Cafe, törenle hizmete açıldı.
Törene, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, açılışta yaptığı konuşmada, işletme sahiplerine Anamur’a kazandırdıkları işyeri için teşekkür ederek, “Anamur’da bu tür dinlenme ve yeme içme mekanlarına ihtiyaç var. Bu ihtiyacı karşılamak üzere bu güzel işyerini açan işyeri sahiplerine bol kazan diliyorum, Anamur halkına da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İş insanlarımızı Anamur’a yatırım yapmaya davet ediyorum. Belediye olarak bu tür yatırımlara elimizden gelen desteği vereceğimizi belirtiyorum” dedi.
Park Point Cafe yetkilileri de Anamur’a güzel bir mekan kazandırmak için büyük çaba sarfettiklerini belirterek, “İşyerimize ve açılışımıza gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederiz. Burayı daha da geliştirerek Anamur halkına en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Destek veren herkese ve müşterilerimize teşekkür ederiz” dediler.
Daha sonra Kılınç ve ilçe başkanları kurdeleyi keserek işyerinin açılışını yaptılar ve hatıra fotoğrafları çektirdiler.
Açılışta, Park Point Cafe davetlilere çeşitli ikramlarda bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com