logo

Anamur Reklam

POLİS HAFTASI MÜNASEBETİYLE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ ONURUNA YEMEK VERİLDİ

anamurgundem.com025Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 172. Yıldönümünü ve Polis Haftası münasebetiyle İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE’nin ev sahipliğinde aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz onuruna akşam yemeği düzenlendi.

 

Polisevinde düzenlenen yemeğe, Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’ın yanı sıra, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Kadir YILDIZ, Vali Yardımcısı Mehmet DEMİREZER, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin KANAT, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Fatih ERHAN, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

 

Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK Türk Polis Teşkilatı’nın 172’inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen yemekte şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle bir arada bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdiği konuşmasında, bu tür buluşmaları bir nevi aile buluşması olarak nitelendirdiklerini söyledi.

 

Konuşmasının ardından Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE ve yemeğe katılan protokol, şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet ettiler. 09.04.2017

 

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğüanamurgundem.com026 anamurgundem.com027 anamurgundem.com028 anamurgundem.com029 anamurgundem.com030

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com