logo

Anamur Reklam

PULLU CAMPİNGTE YAZIN KEYFİNİ ÇIKARIN

anamurgündme001Anamur Bozdoğan mevkiinde 35 yılı aşkın süredir yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Pullu Tesisleri, kamp severler için yaz hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Akdeniz mavi denizinin kumu ile birleşen zengin bitki örtüsünün çevrelediği masmavi denizi, fondaki Mamure Kalesi’nin olağanüstü görüntüsüyle bütünleşen Pullu Camping Tesisleri, sessiz, sakin ve cennet görünümüyle yaz boyunca ucuz tatil yapmak isteyen kamp tatilcilerini bekliyor.

İşletmeciliğini M. Sırrı Yılmaz’ın yaptığı mekanda müşterilerine güzel bir yaz tatili geçirmeleri için kapı girişinden koylarına kadar genel bir düzenleme yapılan mekan tüm güzellikleri doyasıya izlemek ve yaşamak isteyenler için Pullu Koyu’nun altın sarısı kumları, dekoratif kayalıkları ve küçük adası fotoğraf ve serüven meraklıları için olağanüstü görüntüler sunuyor.
Her yıl Dünyanın farklı şehirlerinden gelen yerli ve yabancı misafirlerine yaz boyunca keyifli bir tatil geçirmeleri için tepeden tırnağa yenilenen mekan Zengin kahvaltı menüsü, sıcak yemek, ızgara çeşitleri ve balıktan oluşan sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin yanı sıra duş, çamaşırhane ve gazinosuyla tatilcilere keyifli bir tatil sunmayı amaçlıyor.
Çocukların da unutulmadığı tesislerde oyun parkı minik ziyaretçilere güzel anlar yaşatıyor.

180 adet çadır kurulabilecek kapasitesi ve 30 karavanın park edebileceği imkânı olan tesisler 1000–1500 kişi kapasitesinde olup Günübirlik piknikçilerin de kullanabildiği alan sessizliği ve doğayı sevenler için uygun  Pullu Tesisleri, tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı tüm tatil severleri bu huzurlu ve keyifli kamp alanına bekliyor.anamurgündme014 anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme013

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com