logo

Anamur Reklam

RAMAZAN YALÇIN, “ GENEL BAŞKANIMA SÖZ VERDİM”

resim001MHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Yalçın, mahalle ve köy toplantılarının yanı sıra Mersin İlçelerindeki siyasi çalışmalara da katılıp, “MHP her yerde kazanmalı, bu uğurda hep beraber çalışmalıyız, bölünüp parçalanmamalıyız.”  mesajı verdi.

Yalçın, Mersin Hilton’da MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın proje tanıtım toplantısına katıldıktan sonra seçim bürolarında da bir süre çalışma ve sohbetlere katıldı. Yapılan toplantılara vatandaşların ve partililerin ilgisi yoğundu. MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir, MHP Kadın Kolları Başkanı Aybüke Ayberk, MHP Teşkilat Başkan ve Yöneticileri, Belediye Başkanları ve Partililerle de görüşmeler yapan Yalçın,  benzer bir toplantının bütün ilçelerde yapılması temennisinde bulundu.resim002

MHP Genel Merkezi’nde,  MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli ile de görüşen Ramazan Yalçın, şunları söyledi: “ Anamur ve Mersin’deki siyasi atmosfer hakkında Muhterem Genel Başkanıma bilgi aktarmaya çalıştım. Adaylık sürecinde yaptığım çalışmalar hakkında da detaylı bir rapor sundum. Teşkilatımın bilgisi dahilinde yaptığım çalışmalar, Teşkilat Toplantılarım, Kamu-Sen, TÜRKAV, Ülkü Ocakları Toplantılarım, Çarıklar ve Ören Belde Toplantılarım, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Sulama Birliği, Muz-Bir ve Hal Komisyoncuları vs. gibi Sivil Toplum Kuruluşlarıyla toplantılarım ile mahalle ve köylerle yaptığım çalışmalarla ilgili detaylı bilgi arz ettim. Muhterem Genel Başkanıma Birlik ve Beraberlik içerisinde Anamur’u tekrar alacağımıza ve Mersin Adayımız Burhanettin Kocamaz Başkanıma Anamur’dan mümkün olduğu kadar destek sağlayacağımıza dair söz verdim. Genel Başkanım Dr.Devlet Bahçeli Bey de, “Mersin’in kurtuluşu, Türkiye’nin kurtuluşunun başlangıcıdır. Bunun önemini anlamanızı özellikle istiyorum. Sizlerden teşkilatıyla uyumlu, halkla barışık bir Belediyecilik ile Mersini de Anamur’u da istiyorum. 8 Aralık’ta İstanbul’daki, aday açıklama programı ile hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Komisyon Üyesi Başkanları da tek tek ziyaret ediniz, başarılar diliyorum, Anamurlu vatanseverlere selamlarımı ve sevgilerimi iletiniz…’’ dedi.  resim003

Genel Başkanımın talimatı sonrası; Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Şevkat Çetin, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz, Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman, Genel Muhasip ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Prof.Dr. Mevlüt Karakaya, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oktay Öztürk, Disiplin Kurulu Başkanı  A.Fatin Özdemir, Seçim İşleri Müdürü Duramettin Mengüç, MYK Üyemiz ve Keçiören Belediye Başkan Adayımız M.Ali Tanrıverdi ve MYK Üyemiz Hidayet Kılıç ile de tek tek görüşerek Anamur ve Mersin hakkında istişarelerde bulunup hayır dualarını aldım.

Son günlerdeki açılım komedisi ve Diyarbakır’daki tiyatroyu izledikten sonra “Tek DİL, Tek MİLLET, Tek VATAN, Tek BAYRAK” sevdalılarının bir kez daha düşünmelerini yeni bir Kurtuluş Savaşı’na gerek kalmadan, demokratik yollarla memlekete sahip çıkmalarını yürekten temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

RAMAZAN YALÇIN, “ GENEL BAŞKANIMA SÖZ VERDİM”” için 1 yorum

  1. M.Akif dedi ki:

    Allah çalışmalarınızda kolaylık versin başkanım. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ve Belediyemizin Reisi olarak, o koltuğunda yeni dönemde sizi görmeyi istiyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com