logo

Anamur Reklam

SAĞLIK-SEN’DEN BASIN AÇIKLAMASI

resim001resim002SAĞLIK-SEN ANAMUR İLÇE BAŞKANI YETKİNER TOKLU ANAMUR DEVLET HASTANESİ  BAŞHEKİMİ OLGUN KESKİN HAKKINDA BASINDA ÇIKAN HABER İLE İLGİLİ GAZETEMİZE YAPTIĞI YAZILI BASIN AÇIKLAMASINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

AÇIKLAMA:

SAYGI DEĞER BASIN MENSUPLARI VE ÇOK KIYMETLİ ANAMUR HALKI;

BİLİNDİĞİ GİBİ 20 MAYIS 2013 TARİHİNDE YEREL BASINDA DEVLET HASTANEMİZ HASTANE YÖNETİCİSİ UZM.DR. OLGUN KESKİN HAKKINDA ÇIKAN HABERİ ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIZ.

SAĞLIK-SEN OLARAK GÜCÜNÜ HAKTAN, ÜYELERİNDEN VE ANAMUR HALKINDAN ALAN BİR SENDİKACILIK ANLAYIŞI İLE HAK VE ADALET İÇERİSİNDE HALKA HİZMET GÖTÜRMEK VE HASTALARINA ÇARE ARAMAK OLAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YAPILAN BU TÜR ASLI OLMAYAN HABERLERLE YIPRATILMAK İSTENMESİNİ ASLA KABUL EDİLEMEZ BULUYORUZ. YAPILAN BU HABERİN TAM TERSİ UZM.DR. OLGUN KESKİN BEYİN HASTALARINA DAVRANIŞINI ANAMUR HALKI VE HASTANE ÇALIŞANLARI ÇOK İYİ BİLİYOR Kİ YAZILANLARIN TAM TERSİ GÜLER YÜZLÜ HASTALARINA ASLA KÖTÜ DAVRANMAYAN MAZLUMUN YANINDA HAKSIZLIĞIN KARŞISINDA OLAN ÇALIŞKAN BİR HEKİMDİR.

HASTANE İDARECİLERİNE YAPILAN BU TÜR HABERLER ANAMURA VE ANAMUR HALKINA ÇOK ZARAR VERMEKTE GELECEK OLAN HİZMETLERİ SEKTEYE UĞRATMAKTADIR. ANAMUR HALKI İLERİKİ SÜREÇTE GÖRECEKLER Kİ HASTANE İDAREMİZİN HAZIRLADIĞI VE TAKİBİNİ YAPTIĞI MERSİN KAMU HASTANELERİ KURUMU GENEL SEKRETERİMİZ UZM.DR YAVUZ GÖZÜKARA ‘NIN DA DESTEĞİYLE PROJELERİN HAYATA GEÇTİĞİ GÜNÜ GÖRDÜKLERİNDE BİZ NE YAPTIK DİYE KENDİLERİNİ SORGULAYACAKLARDIR.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ YAPMASI GEREKEN HİZMETLERİN İDARECİLERİ GÖREVDEN ALDIRMAK YERİNE ANAMUR DEVLET HASTANESİNİN İİHTİYACI OLAN TIBBİ CİHAZLARI, ANAMURA YAKIŞAN HİZMET BİNASI VE UZMAN DOKTOR AÇIĞININ KAPATILMASI İÇİN YÖNETİCİLERE DESTEK OLMASI GEREKMEKTEDİR. HALBU Kİ TAM TERSİ OLMUŞTUR , YAPILAN BU AÇIKLAMANIN ARDINDAN ANAMURLU HARİCİNDEKİ TÜM DOKTORLARIN ANAMURDAN AYRILMA KARARLARI GÜNDEME OTURMUŞTUR ANAMUR HALKI YİNE KAYBETMİŞTİR.

BİZ SAĞLIK-SEN AİLESİ OLARAK HASTANEMİZE VE İLÇEMİZE HİZMET VEREN UZM.DR. OLGUN KESKİN BEYE YAPILAN HAKSIZLIKLARI KABUL EDİLEMEZ BULUYOR VE OLGUN KESKİN BEY GİBİ HİZMET VEREN TÜM İDARECİLERİMİZİN YANINDA OLDUĞUMUZU KAMU OYUNA SAYGIYLA DUYURUYORUZ.

YETKİNER TOKLU

SAĞLIK-SEN ANAMUR İLÇE  BAŞKANI

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com