logo

Anamur Reklam

Şehit ailesine anlamlı ziyaret

Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri Anamurlu şehitlerden Serkan Angay’ın Sarıdana mahallesindeki mezarını ve ailesini ziyaret etti.
Okul Müdürü Nahit Akalın, Müdür Yardımcısı Zeynep Şahan ve okuldan bir grup öğretmen ve öğrenciyle yapılan ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan da eşlik etti. Şehidin kabrinin ziyareti esnasında duygu dolu anlar yaşandı
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, Şehit Serkan Angay’ın ailesine yaptıkları ziyarette, “Acınınız acımızdır. Elbette ateş düştüğü yeri yakıyor ama bu acı hepimizin yüreğindedir. Sizin evladınız bizim de evladımızdır. Bu vatan uğruna nice canlar şahadet şerbetini içmiştir, bu vatan için canlarını veren şehitlerimizi rahmetle minnetle yad ediyoruz. Şehitler Allah’ın seçkin kullarıdır. Biz bir şehit okuluyuz. Her yıl Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi olarak “Annaler Günü” haftasında bir şehit ailesini ziyaret ediyoruz. Bu yıl da sizleri ziyaret etmeyi uygun bulduk. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyor, sizin de Anneler Gününüzü kutluyor ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.
Ziyaretin sonunda şehit ailesine Kuran-ı Kerim, seccade ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com