logo

Anamur Reklam

Şemgay Ticaret gönülleri buluşturdu

Şemgay Ticaret Sahibi Mehmet Yıldız’ın düzenlediği iftar yemeğinde firma çalışanları, iş insanları ve üreticiler bir araya geldi.
Firmanın sahibi Mehmet Yıldız ve oğlu Mustafa Yıldız ile ailenin diğer üyeleri, evlerinin bahçesinde verdikleri iftar yemeğine gelen davetlileri tek tek karşıladı.
Yoğun katılımlı yemekte iftar öncesi Kur’an okundu ve dua edildi. Ardından oruçlar açıldı. İşadamı Mustafa Yıldız, yemekte misafirleriyle tek tek ilgilendi.
İşadamı Mehmet Yıldız, yemekte yaptığı konuşmada, Ramazan ayının birlik beraberliğin pekiştiği, dayanışma duygularının arttığı bir ay olduğunu belirterek, “Sizlere katılımınız için ve bizlerle soframızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu mübarek ayda siz dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Ramazan Bayramı’na da sağlık ve huzur içinde erişiriz. Tüm üreticilerimize, çalışanlarımıza, iş dünyasına, muhtarlarımıza ve tüm dostlarımıza katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.
İşadamı Mustafa Yıldız da “Müşterilerimizle, üreticilerimizle ve iş dünyasıyla zaman zaman bir araya geliyoruz. Ancak bugünkü organizasyon Ramazan ayına denk geldiği için daha da önemli oldu. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyoruz. Ramazan bayramınız şimdiden kutlu olsun. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar, sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.
Yıldız ailesi, yemeğin ardından misafirleriyle sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com