logo

Anamur Reklam

SERKAN DENİZ GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

anamurgündme014anamurgündme005

Öncekigün İskele mahallesinde çalıştığı inşaatın dördüncü katından düşen Serkan Deniz (32), olay yerinde yaşamını yitirmişti.

Olay günü Anamur Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Denizin cenazesini teslim alan eşi ailesi ve yakınları bugün Akdeniz mahallesindeki evinden alınan cenazesi Bozyazı Ustalar Mahallesi mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Anamur ve Bozyazı’da sevilen bir isim olan Serkan Deniz’in cenazesi, Bozyazı Ustalar mahallesi mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Çok sayıda seveninin gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlanan Deniz’in Eşi, çocuğu Babası ve diğer aile üyeleri,  zaman zaman sinir krizleri geçirdi. Cenaze töreninin ardın Aile taziyeleri kabul etti.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi Ailesi olarak Serkan Deniz’e Allahtan Rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar dileriz.

anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme013

anamurgündme001

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com