logo

Anamur Reklam

Seven Kahvaltı Evi & Cafe açıldı

gündem025

Kış boyu yorulan ruhunuz ve bedeninizi dinlendirmek için şehrin içinde soluduğunuz egzoz kokusundan uzakta kahvaltı yapmak isteyenler için yepyeni bir mekân Seven Kahvaltı Evi & Cafe İskelede Dragon Köprüsü yanı Anemonia Hotel arkasında hizmetinize açıldı.

Daha şimdiden Anamur ve Anamur’a dışarıdan gelen halkın yoğun ilgisini görmeye başladı.

İskelede Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi üzerinde hizmete giren işyeri genç dinamik bilgi birikimli tecrübeli işletmecisi ve deneyimli personelleri ile siz müşterilerine en güzel hizmeti vermek için kolları sıvadı. Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini en kaliteli kahvaltı malzemeleri ile müşterilerine sunmayı hedefleyen İşletme sahibi Seven Arar, “ Yaklaşık 5 aydır plan proje iç ve dış mekân tasarımında üzerinde gece gündüz çalıştığımız İşyerimizi siz değerli halkımızın hizmetine açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vereceğimiz hizmette; hizmet anlayışımızı başta hijyen, kalite, güleryüz ve istikrar olarak belirledik ve bu doğrultuda başarılı olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki başarı hizmetten geçiyor ve bu hususta taviz vermeyeceğimizi ifade ediyorum. Amaçlarının organik ürünlerle temiz bir ortamda kaliteli hizmet vermek olduğununda altını çizen Arar, “  Müşterilerimizin rahat edebileceği en ince ayrıntılarına kadar planlanan işyerimize gelip kahvaltılarını yapabilecekleri, sonrasında güzel vakit geçirebilecekleri nezih bir ortam oluşturduklarını Ailelerin bireyleriyle birlikte rahat edebileceği Otopark sorununun olmadığı işyerimizde Serpme kahvaltı,  sıcak bazlama, pişi, Kahvaltı tabağı, tost, sucuklu yumurta, melemen, gözleme, İsteğe göre farklı ürünlerle börek çeşitleri, su böreği, simit poğaça, mantı, içli köfte,  batırık, yaprak sarması, soğuk sıcak içecekler, çay, kahve, ayran, ve daha bir çok farklı lezzetler menüsünü siz müşterilerimiz için hazırladık.  Gelmek sizden hizmet bizden diyerek,  Tüm halkı işyerine davet etti.

Sözlerinin sonunda kendisini bu süreçte yalnız bırakmayarak Seven Kahvaltı Evi & Cafe’nin

Hizmete girmesinde plan ,proje, tasarım, konsept ve renk uyumu konusunda   gece gündüz demeden çalışmalarını hızlandıran Gonca Gül mobilya’nın Mimarı Bülent Toprak  ve Goncagül Mobilya çalışanlarına Ayrıca Resmi açılışını  bayram sonrası yapacağımız Seven Kahvaltı Evi & Cafe ‘yi kamuoyuna  tanıtan Anamur’un yerel gazete ve  İnternet sitelerine  dost ve arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederim. İşyerimiz Anamur’umuza hayırlı olsun diyerek sözlerine son verdi.gündem014 gündem018 gündem020 gündem021 gündem022 gündem023 gündem024 gündem025 gündem026 gündem027

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com