logo

Anamur Reklam

Seven Kahvaltı Evi Erbal Kreşi ağırladı

gündem011gündem025

Sosyal faaliyetlerine ara vermeden devam eden Erbal Eğitim Kurumları 15 Temmuza özel hazırladıkları etkinliklerinde Kreş’in minik öğrencileri Seven Kahvaltı evinde 100 kişilik bir gurupla mekanın içinde ve dışında kendileri için hazırlanan özel kahvaltı menülerini iştahla yiyen minikler güzel bir geçirdiler.

Her türlü toplantı özel gün ve organizasyonların yeni adresi olan Seven Kahvaltı Evi &  Cafede  gerçekleşen özel günde  Kurumun Kurucu Müdürü Suna Yılmaz Aras ve öğretmenlerinin gözetimi altında günün tadını çıkaran öğrenciler Şafak grubunun çalıp söylediği parçalar eşliğinde kimi zaman öğretmenleriyle, kimi zaman arkadaşlarıyla dolu dolu bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Bu özel günle ilgili gazetemize bir açıklama yapan Kurum Müdürü Suna Yılmaz Aras, “Çocuklarımız tüm gün bir aradalar, kurum içinde yapılan etkinliklerle eğlenerek yaşamlarında gerekli olan bilgileri öğreniyorlar. Ancak bunun dışında Kurum olarak sosyal etkinliklerimizide zaman zaman dışarıya taşıyarak gerçekleştirdiğimiz programlarımızda bu gün Seven Kahvaltı Evi & Cafede biraya geldik. Geniş mekanı güler yüzlü personeli ve lezzetli menüleri ile hizmet veren İşletmenin mekan olarak kendilerini daha özgür  ve mutlu olabilecekleri bir mekana getirerek onlarla güzel bir gün geçirdik. Kurum olarak hem biz  hemde öğrencilerimiz  15 Temmuz ‘ a özel olarak hazırladığımız bu konsepte Vatanımızın Bölünmez bütünlüğü birlik ve bereberlik mesajımızı burada öğretmen ve öğrencilerimizden oluşan gurubumuzla Ayyılldızlı Türk Bayrağımıza olan bağlılığımızıda bu resimle göstermiş olmanın mutluluğunu taşıyoruz. Emeği geçen Öğretmen Öğrenci ve velilerimize teşekkür ederim Dedi.gündem013 gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018 gündem019 gündem020 gündem021 gündem022 gündem023

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com