logo

Anamur Reklam

SEVEN KAHVALTI EVİ LİDER TEMEL LİSESİNİ AĞIRLADI

gündem0082017–2018 Eğitim Öğretim yılına hızlı giren Anamur Lider Temel Lisesi öğrencilerine Stresini azaltmak moral depolamak amacıyla 9. sınıf öğrencilerine gurup gurup kahvaltı düzenliyor.

Okul Müdürü Ethem Ziya Alıçlının öncülüğünde sınıf öğretmenlerinin gözetiminde düzenlenen kahvaltı Anamur’da İskelede Dragon köprüsü karşısı Anomonia Oteli arkası Barbaros  Hayrettin Paşa Cad.  adresinde doğal lezzet ürünleri ile Toplu kahvaltılar özel günler, Bayanlara özel gün toplantıları ve verdiği damak tadı hizmeti ile özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz geniş salonu ile müşteri memnuniyetini günden güne arttıran Seven Kahvaltı  Evi & Cafe’de gerçekleşti.

Seven Kahvaltı Evi & Cafe’nin Nezih ortamda gerçekleşen 2 gurup kahvaltıda sınıf öğretmenleri ile birebir sohbet etme imkanıda bulan öğrencilerin memnuniyeti gözlerden kaçamadı.

15 ‘er grup halinde gerçekleşen kahvaltı programının her birine katılarak öğrencilerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seren okul Müdürü Ethem Ziya Alıçlı, Okul yönetimi olarak düzenledikleri bu programla ilgili şunları söyledi. “ Öğrencilerimize yoğun geçirdikleri, bir haftanın sonunda onlara motivasyon moral olarak düzenlediğimiz kahvaltılı programımızı her hafta düzenli olarak yapıyoruz.  9 sınıflarımızdan başlattığımız bu uygulamayı diğer sınıflarımızla da gerçekleştireceğiz.

Öğrencilerimiz bizler için çok önemli onların başarılarına başarı katmak için farklı programlar düzenleyerek mutlu etmeye çalışıyoruz.

Aynı zamanda arkadaşlarının ve öğretmenlerinin manevi desteğiyle bire bir sohbet edip görüşme yapmalarının önlerini açıyoruz. Katılan herkes bu etkinliğin faydasına inandığı için buradadır.  Öğretmenlerimize öğrencilerimize teşekkür ediyorum” Dedi.

“Sağlıklı Yaşam Kahvaltıları” adı altında Anamur Lider Temel Lisesi yönetimi tarafından öğrencilere özel düzenlenen bu kahvaltı programı’nın önümüzdeki günlerin hafta sonunda da diğer sınıflarla uygulanacağını söyleyen Öğretmenler ve Okul yönetimi; Amacımız; öğrencilerimizin sağlıklı yaşam ipuçlarını hatırlaması ve davranış haline getirmesi, iyileştirilmesi, kahvaltı alışkanlıklarının geliştirilmesidir. Dediler.
Düzenlenen programda öğrencileri ile bire bir ilgilenen 9/B Edebiyat öğretmeni Saniye Doğan ve  9 / A sınıfı Biyoloji ve Sağlık öğretmeni Damla Karagöz’ün öğrencileri ile olan iletişimi’de objektiflerimize takıldı.gündem003gündem001 gündem002gündem005 gündem006 gündem007 gündem009 gündem010

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com