logo

Anamur Reklam

 Sevgi Deryası Sevgiye sevgi katıyor

Sevgi Deryası Çocuk Kulübü, bu yıl da deneyimli ve donanımlı kadrosuyla öğrencilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

Akarca Mahallesinde eğitim veren Sevgi Deryası Çocuk Kulübü, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerine sevgiyi ön planda tutan, becerilerini ortaya çıkaran ve kendilerini ifade edebilme özelliği kazandıran eğitimine başladı.

Kurum Müdürü Gülşen Tatar, “Sevgi Deryası Çocuk Kulübünde öğrencilerimize ferah, donanımlı, çağdaş bir ortamda deneyimli sınıf öğretmenlerimiz eşliğinde eğitim veriyoruz. Ödevlerimizi kontrollü, bilinçli bir şekilde yapıp geleceğe daha umutla bakıyoruz. Donanımlı kadromuzla kaliteli eğitim verdiğimiz öğrencilerimizin tümü kendini evinde hissettiği huzur ve güveni okulda da hissedebiliyor ve bu da onların başarısını yükseltiyor. Sosyal etkinliklerle de öğrencilerimizin medeni cesaretini yükseltip kendilerini daha iyi ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Bu etkinliklerle onların yaşamlarına mutluluk katıyoruz. Sevgi Deryası Çocuk Kulübünde sevginize sevgi katıp eğitimle pişiriyoruz” dedi.

Tatar, kontenjanların sınırlı olduğunu hatırlatarak “Öğrenci kayıtlarımız devam etmektedir. 0324 816 63 33, 0537 417 47 51 ve 0543 462 51 79 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com