logo

Anamur Reklam

Sevgi Deryası’nda 23 Nisan coşkusu

Sevgi Deryası Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.
Kurumu Müdürü Gülşen Tatar, programın açılışında yaptığı konuşmada, “14’üncüsünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Çocuklarımızın güzellikleri bahçemizde bulunan Minik Eller adlı sergiye yansıdı. Çocuklarımızın ortaya koydukları heyecanlarını, duygularını, becerilerini bugün sizlerle paylaşacağız. Çok güzel şeyler yaptılar, onlarla güzel vakit geçirdik. Hem eğlendik hem öğrendik. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bizim için en büyük mutluluk, çocuklarımızın mutluluğudur. Her 23 Nisan’da tıpkı bu mevsimde yeşeren kayısı tomurcukları gibi bu çocuk bayramında da başta dünyamız olmak üzere ülkemize ve en yakın çevremize, insan haklarına saygı, sevgi, barış, hoşgörü ve kardeşlik tohumlarının yeşermesini dilerim. Çocuklarımızın bayramını kutlarım” dedi.
Konuşmaların ardından öğrenciler, hazırladıkları gösterileri sundu. Çocukların gösterileri veliler ve vatandaşlar tarafından beğeniyle izlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com