logo

Anamur Reklam

Sevgi Deryası’nda haftanın her günü etkinlik

Akarca Mahallesinde eğitim veren Sevgi Deryası Çocuk Kulübü, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerine sevgiyi ön planda tutan, becerilerini ortaya çıkaran ve kendilerini ifade edebilme özelliği kazandıran birbirinden güzel etkinlikleri ile eğitim verdikleri çocuklarının gönlüne taht kuruyorlar.
Kurum Müdürü Gülşen Tatar öncülüğünde Haftanın ilk gününden başlayan etkinlik programında öğretmenleri ile olan iletişimi birlik ve beraberliği ile organize edilen etkinliklerden en çok menün kalan öğrenciler oluyor. Yapacakları çalışmalar ile ilgili ders ve sosyal etkinlik programlarını her gün yeni bir etkinlikle güne başlayan kurumun yetkilisi Tatar ve öğretmenleri deneyimli ve donanımlı kadrosuyla öğrencilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Kurum Müdürü Gülşen Tatar, şunları söyledi:
“Sevgi Deryası Çocuk Kulübünde öğrencilerimize ferah, donanımlı, çağdaş bir ortamda deneyimli sınıf öğretmenlerimiz eşliğinde eğitim veriyoruz. Ödevlerimizi kontrollü, bilinçli bir şekilde yapıp geleceğe daha umutla bakıyoruz. Donanımlı kadromuzla kaliteli eğitim verdiğimiz öğrencilerimizin tümü kendini evinde hissettiği huzur ve güveni okulda da hissedebiliyor ve bu da onların başarısını yükseltiyor. Sosyal etkinliklerle de öğrencilerimizin medeni cesaretini yükseltip kendilerini daha iyi ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Bu etkinliklerle onların yaşamlarına mutluluk katıyoruz. Her yeni güne yeni etkinliklerle başladıklarının da altını çizen Tatar, Sinemadan, başlayarak Dikkat etkinliği dersimizde hem öğrendik hem eylendik siyah ve yeşil zeytinleri bir birinden ayırt ettik. Yine öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte Minklerimize Turşu kurmayı öğrettik. Mental Aritmetik dersimizde başladı. Amacımız bu derste Öğrencilerimizin Sağ ve sol beyinlerini geliştiren her iki beyni uyumlu organize ederek zeki üretken matematikten korkmayan, işitsel duyusal, mantıksal matematiksel zeka gelişimini tamamlamış bireyler olmasını zeka düzeyinin artırılması, potansiyeli Ortaya çıkması, konsantrasyonun güçlendirilmesi, belleğin kuvvetlendirilmesi dikkati yoğunlaştırmak, hayal gücünün artması, özgüven duygusunun artmasını sağladık. Etkinliklerimizde kurum olarak velilerimizle de birlik beraberliğimiz her daim yapıyoruz. 6 yaş grubumuzdaki Annelerle Güzel bir hafta sonu kahvaltısında biraya gelerek hem çocuklarımızla ile ilgili öğretmenlerimizden bire bir bilgi alıyorlar hemde kaynaşma ve dayanışmayı güçlendiriyoruz. Ve bütün yapılan bu etkinliklerimizde Kuurm olarak biz verdiğimiz eğitimden mutlu oluyoruz. Çocuklar sosyal ve kültürel alanda ve Dışarıyı tanımalarından mutluluklarını ifade ediyorlar. Velilerimizde Haftanın ilk gününden başlayan bu etkinliklerden haberdar olup çocuklarının aldığı eğitimden mutluluklarını bizimle paylaşıyorlar. Sosyal medya üzerinden de Velilerimize her daim görevli öğretmenlerimiz tarafından kurum adına açılan grupta bilgilendirme yapılıp an be an bilgi paylaşarak onlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz Kurum olarak en güzelini çocuklarımız başta olmak üzere öğretmen öğrenci ve veli işbirliği ile yapmaya çalışıyoruz. Biz işimize Sevgi katarak sizlere her an Sevgi aşılamaya devam ediyoruz. Biz Kocaman Bir aileyiz…”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com