logo

Anamur Reklam

Sevgi Deryası’nda mezuniyet gecesi

Sevgi Deryası Kreş ve Gündüz Bakımevi, mezuniyet ve yıl sonu programı düzenledi.
Yıldız Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, öğrenciler, öğretmenler ve aileler katıldı.
Kurum Müdürü Gülşen Tatar, programda yaptığı konuşmada, “Bu anlar bizim için hem gurur verici hem de hüzünlü. Öğrencilerimizin çoğu başladığında 3 yaşındaydı. 6 yaşına geldiler ve onları mezun ediyoruz. Uzun süredir onlarla beraberiz ve ayrılmak bizim için üzüntü verici. Bizim ilk mezunlarımız bu yıl üniversite sınavına giriyor. İnşallah bu çocuklarımızın da üniversite sınavına girdiği günleri görürüz. Onlara bundan sonraki eğitim öğretim hayatında başarılar diler, değerli velilerimize de sevgilerimizi ve saygılarımızı sunarız” diye konuştu.
Tatar, konuşmasının ardından öğrencilere diplomalarını verdi.
Öğrenciler ise öğretmenleriyle birlikte hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri sahneledi. Çocuklarının mezuniyetini kutlayan veliler de bu gösterilere eşlik ederek, onların mutluluğunu paylaştı.
Veliler de Sevgi Deryası’nda çocuklarına hem bir aile sıcaklığı gösterildiğini hem de en iyi şekilde eğitildiğini belirterek, Kurum Müdürü Gülşen Tatar ve tüm öğretmenlere teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com