logo

Anamur Reklam

Sıdalı’dan Anamur’a teşekkür ziyareti

24 Haziran da gerçekleşen seçimle meclise yerleşen İYİ Parti Mersin Millet Vekili Zeki Hakan Sıdalı  İlk ziyaretini Anamur’ a yaptı.

Sıdalı Anamur ziyareti kapsamında ilk olarak Anamur İYİ Parti İlçe Başkanlığı Binasını ziyaret etti.

Parti binasında Sıdalı’ yı Anamur İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut, Parti Yönetimi ve Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe karşıladı.

Burada partilileri ile sohbet eden Sıdalı “ öncelikle çok iyi biliyoruz ki  hepiniz gece gündüz çalıştınız, emek harcadınız. Ben Anamur’ a her geldiğimde farklı bir enerji ile dönüyorum. Başta Anamur Belediye Başkanımız Mehmet Türe ve Anamur ilçe Başkanımız Erdal Bulut olmak üzere bütün partililerimize, halkımıza teşekkür ederim. Aslında bu ziyaretim bir teşekkür değil, yeni bir başlangıç; artık ilçemiz için, Mersinimiz için her şeyi sıfırdan başlatıyoruz. Biz sizleri, Mersin’ i  mecliste en iyi şekilde temsil edeceğiz. “ dedi.

“Anamur Şanslı Bir ilçe”

Sözlerine devam eden sıdalı “ Önümüzde yerel seçimler var. Anamur bu konuda çok şanslı Mehmet Türe gibi bir hizmet adamına sahip. İnşallah diğer ilçelerimizde de en güzel başarıları elde edeceğiz.” dedi.

Vekil Zeki Hakan Sıdalı parti binasının ardından Anamur Belediye Hizmet Binasına geçti. Burada personelle ve vatandaşla görüşen Sıdalı daha sonra Anamur’ dan ayrıldı.26 haziran 2018029 26 haziran 2018030 26 haziran 2018031 26 haziran 2018032

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com