logo

Anamur Reklam

Spor malzemelerine kavuştular

Anamur Şehit Şükrü Ünlü Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, okula spor malzemeleri yardımında bulunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e canlı bağlantı yaparak teşekkür ettiler.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Şube Müdürü Cemal Özer, Şükrü Ünlü Ortaokulu’nda eğitim gören CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır’ın kızı Nehir’in Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e mesaj yazarak voleybol topu, forma ve çeşitli ihtiyaçları için yardım talebinde bulunduğunu söyledi.
Bu talep üzerine, Seçer’in talimatıyla harekete geçerek gerekli malzemeleri okula getirdiklerini ifade eden Özer, “Mersin’in en uçtaki ilçesi Anamur’a bu hizmeti seve seve getirdik. İmkanlarımız el verdiği sürece her türlü yardımı yapmaya hazırız” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in yöreden ulusal ve uluslararası başarılar elde edebilecek sporcular yetiştirme hedefiyle ‘Kır Çiçeği’ prejesini hazırladığını belirten Özer, “Bu kapsamda köylerde herhangi bir spor dalında yetenekli olan kız çocuklarını belirleyip merkezdeki spor tesisimizde eğiteceğiz. Kendileri için hazırladığımız yurtta kalacaklar ve tüm masraflarını belediye üstlenecek. Orada hem spor eğitim alacaklar, hem de öğrenimlerini sürdürecekler. Yaklaşık 2 ay sonra tüm hazırlıklarımızı ve yazışmalarımızı tamamlayarak seçmelere başlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.
Okul Müdürü Yusuf Batkı ve Şehit Şükrü Ünlü Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Pınar da okula sağladıkları katkı dolayısıyla ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Şube Müdürü Cemal Özer’e teşekkür ettiler.
8. sınıf öğrencisi Nehir Yeşilçayır da canlı görüntülü bağlantı ile iletişim kurduğu Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e desteği için teşekkür ederek, oynayacakları voleybol maçına davet etti.
Seçer de öğrencilere teşekkür ederek başarılar diledi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com