logo

Anamur Reklam

Tadım Restaurant törenle açıldı

Bir süre önce Akarca mahallesi Ahmet Taner Kışlalı caddesindeki yeni yerinde hizmete açılan Tadım Lahmacun, Pide ve Kebap Salonu’nda açılış töreni düzenlendi.
Yılmaz Ceritlioğlu ve oğlu Yakup Ceritlioğlu tarafından işletilen restaurantın açılış törenine Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, belediye meclisi üyeleri, iş insanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, açılış töreninde yaptığı konuşmada, yeni işyerinin çok güzel olduğunu belirterek, “Böyle modern işyerlerinin sayısının artmasını istiyoruz. Bu tür işletmeleri belediye olarak destekliyoruz. Çünkü bu işyerleri istihdamın artmasına da katkı sağlıyor. Hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.
Ardından dua edildi ve kurban kesildi. Daha sonra kurdele kesilerek işyerinin açılışı yapıldı. İşletmeci Yılmaz Ceritlioğlu ve oğlu Yakup Ceritlioğlu, misafirleriyle tek tek ilgilendi ve ikramlarda bulundu.
Akarca yolu girişindeki yeni yerinde modern salonu, güler yüzlü personeli ve zengin menüsüyle müşterilerini ağırlayan Tadım Restaurant, salonun yanı sıra ferah bahçesiyle de müşterilerine konforlu yemek yeme imkanı sunuyor.
Ceritlioğlu ailesi, yeni binayı müşterilerin rahat edebilecekleri şekilde dizayn ettiklerini belirterek, menüyü de daha zengin hale getirdiklerini kaydettiler.
Güleryüzlü ve deneyimli personeli ve hijyenik ortamıyla müşterilerini ağırlayan Tadım Restaurant’ta fırın ve kebap çeşitlerinin yanı sıra çorba servisi de yer alıyor.
Servis ve dürümler ile fırın çeşitlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunun Tadım Restaurant, öğrencilere yönelik indirimler de yapıyor. Tadım Restaurant’tan evlerine ve işyerlerine sipariş vermek isteyenler 0507 199 30 25 ve 0554 650 60 98 numaralı telefonları arayarak siparişlerini verebiliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com