logo

Anamur Reklam

TADIM TAŞ FIRINDAN ANAMUR BELEDİYESPOR FUTBOLCULARINA YEMEK

gündem016Anamur’da hizmet veren Tadım Taş Fırın Lahmacun salonu Anamur Belediyespor futbolcuları ve yönetimine yemek ikramında bulundu.

Akarca Mahallesinde hizmet veren Tadım Taş Fırın Lahmacun salonu olarak hizmet veren lezzet durağı olarak bilinen İşletme sahibi Yılmaz Ceritlioğlu ve oğlu Yakup Ceritlioğlu Anamur Belediye spor’a verdikleri sözü tuttular.

Anamur Belediyespor, 7. haftasında yeni hocası Ali Haydar Durusoy’la çıktığı ilk maçında Kepezspor’u 3-2 galibiyetle sonuçlandırdığı maçın ardından Belediyespor yönetimi ve futbolcularına geçmişte verdiği bir sözü olan yemek ikramını yerine getirdi.

Tadım Taş Fırın işletme sahibi Yılmaz Ceritlioğlu ve oğlu Yakup Ceritlioğlu tarafından işletmelerinde ağırlanan Sporculara Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara,  takımın yeni hocası Ali Haydar Durusoy ve Anamurspor Yörükler Grubu Reisi Özgür Beraç eşlik etti.

İşletme sahibi Ceritlioğulları yemekte yaptıkları konuşmada, “Spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirterek yöneticilerini, teknik heyet ve futbolcularını restaurantımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Spora sporcuya destek vermek lazım.  Anamur Belediye sporumuz İnşallah bu sezon herkesin destekleri ile ligde şampiyon olacaktır.

Takıma az da olsa motivasyon moral, ve katkı sağlamak istedik sözümüz vardı yerine getirdik. Amacımız birlik beraberliği sağlamak takıma sahip çıkmak. Yöneticilerimize, teknik heyete ve futbolcularımıza başarılar diliyoruz” dediler.

Yemeğe teknik heyet ve futbolcularla birlikte katılan Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Karada konuşmasında, “ İşletme sahiplerimize yaptıkları bu inceliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “Takımımıza destek verilmesi, güvenin bir göstergesidir. Birlik ve beraberlik için bu yıl mücadelemizi iyi verip ligi şampiyon kapatmak istiyoruz. Bu konuda teknik heyet ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. Yılmaz ve oğlu Yakup beyin İşletmelerinde yaptıkları bu jest beni ve futbolcuları çok mutlu etti. İnşallah sonuna kadar bu böyle gider. Diğer esnaflarımızada örnek olmasını temenni ediyorum.  Başta Belediye Başkanımız Mehmet Türe adına ve Anamur Belediyespor yönetimi adına ve şahsım olarak kendilerine teşekkür ediyorum.  Anamur adına takımımızın her zaman yanındayız dedi.gündem001gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com