logo

Anamur Reklam

Tadım yeni yerinde hizmete açıldı

Tadım Lahmacun, Pide ve Kebap Salonu, yeni yerinde hizmete açıldı.
Yılmaz Ceritlioğlu ve oğlu Yakup Ceritlioğlu tarafından işletilen restaurant, yeni yerinde ve yenilenen konseptiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.
Akarca yolu girişindeki yeni yerinde modern salonu, güler yüzlü personeli ve zengin menüsüyle müşterilerini ağırlayan Tadım Restaurant, salonun yanı sıra ferah bahçesiyle de müşterilerine konforlu yemek yeme imkanı sunuyor.
Ceritlioğlu ailesi, yeni binayı müşterilerin rahat edebilecekleri şekilde dizayn ettiklerini belirterek, menüyü de daha zengin hale getirdiklerini kaydettiler.
Güleryüzlü ve deneyimli personeli ve hijyenik ortamıyla müşterilerini ağırlayan Tadım Restaurant’ta fırın ve kebap çeşitlerinin yanı sıra çorba servisi de yer alıyor.
Servis ve dürümler ile fırın çeşitlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunun Tadım Restaurant, öğrencilere yönelik indirimler de yapıyor. Tadım Restaurant’tan evlerine ve işyerlerine sipariş vermek isteyenler 0507 199 30 25 ve 0554 650 60 98 numaralı telefonları arayarak siparişlerini verebiliyor.
BELEDİYE YETKİLİLERİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, beraberinde bazı belediye çalışanlarıyla Tadım Restaurant’ı ziyaret ederek Ceritlioğlu ailesine hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Kasapoğlu, hızla gelişmekte olan Anamur’un modern ve zengin menüleri olan restaurantlara ihtiyacı olduğunu dile getirerek, halka en kaliteli hizmeti verebilmek için gayret gösteren aileye teşekkür etti ve bol kazançlar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com