logo

Anamur Reklam

Tenis Turnuvası sona erdi

Bir süre önce Anamur Belediyesi, Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü işbirliği ile Burhanettin Kocamaz Tenis Kortlarında başlayan teniz turnuvasında sona gelindi.

30 Erkek, 20 kadın sporcunun katılımıyla yaklaşık 3 hafta süren turnuvanın ödül töreni Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ninde katılımı ile gerçekleşti.

Turnuvada bayanlarda 1. olan Zübeyde Dalaklıoğlu’na, 2. olan Kiraz Topçu’ya erkeklerde 1. olan Akif Baysaloğlu’na, 2. olan Alaaddin İmdat’a Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tarafından ödülleri taktim edildi.

Tenis sahasında gerçekleşen  törende konuşan Türe “ Öncelikle burada en büyük teşekkürü Büyük Şehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ a  etmek istiyorum. Müteahhitten kaynaklanan bazı sorunlar oldu buranın inşası sırasında ama Büyükşehir Belediyemizle birlikte elele  vererek  hallettik allahın izni ile. Ve şimdi burada sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İnşallah hep birlikte el ele daha büyük turnuvalara imza atarız. “ şeklinde konuştu.18 Mayıs 2018094 18 Mayıs 2018095 18 Mayıs 2018096

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com