logo

Anamur Reklam

Toplum Destekli Polis’ten Miniklere Trafik Eğitimi

gündem029

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polisleri ve Trafik Tescil Büroda görevli trafik polisleri Kıbrıs Anaokuluna giderek öğrencilere önce Polislik Mesleği ile ilgili tanıtımlarda bulundu ve çocukları tehlikeli durumlarda neler yapabilecekleri konularında bilgilendirdi.

Miniklere trafik polisi ağabeyleri de trafik kuralları, emniyet kemerinin önemi ve okul servis araçlarına binerken dikkat edilmesi gereken hususlar ilgili bilgilendirici eğitimlerde bulunuldu.

Trafik eğitimi sonrası öğrencilere trafik polis yeleği ve polis şapkası takılan çocuklar mutluluklarını öğretmenleri ile paylaştı ve polis ağabeylerine teşekkür ettiler.

Bu arada eğitime katılan öğrencilere Polis ağabeyleri tarafından trafikte sorumlu çocuk sertifikası, boyama kitabı, etikeketler ve bilgilendirici broşürler dağıtıldı. Daha sonra çocuklarla vedalaşan Toplum polisi ve Trafik Polisi ağabeyleri, bu tür eğitimlerin yıl içerisinde bütün anaokulu ve kreşlerde yapılacağını, talep olması durumunda da bütün okullara verileceğini belirterek okuldan ayrıldılar. gündem028 gündem030 gündem031 gündem032 gündem033

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com