logo

Anamur Reklam

Torunoğlu’na TOBB’de yeni görev

18 Mayıs 201805218 Mayıs 2018052Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkanı Ferudun Torunoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi.

14-15 Mayısta Ankara’da yapılan TOBB’nin 74. Genel Kurulu’na katılan ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, TOBB  Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun listesinden Birlik Yüksek Disiplin Kurulu asil üyeliğine seçildi.

Yüksek Disiplin Kurulu’na Torunoğlu’nun yanı sıra Adana Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, İzmir Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı Ömer Gökhan Tuncer, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal ve Kızıltepe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin seçildi. Torunoğlu’nun TOBB GTİ’deki Danışma Kurulu üyeliği de devam ediyor.

Torunoğlu, genel kurulun ardından yaptığı açıklamada “Sayın Başkanım M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun  güvenine ve verdiği göreve layık olmaya çalışacağım. Kendilerine beni bu göreve layık gördükleri için şahsım, odam, Anamur – Bozyazı ilçelerimizde faaliyet gösteren üyelerimiz ve hemşerilerimiz adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com