logo

Anamur Reklam

TSO’DAN BAŞKAN KOCAMAZ’A ZİYARET

resim022

Geçtiğimiz günlerde seçilen Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ziyaret etti.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Ali Kıraç ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Kocamaz’la bir süre sohbet ettiler.

İlçede bulunan oda ve derneklerin kent ortak paydası etrafında birleşmesi gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, seçimlerin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi.

Başkan Kocamaz, “Bu bir bayrak yarışı, inşallah bayrağı daha ilerilere götürmek sizlere nasip olur. Tarsus’un genelde STK’lar bazında bir şansızlığı var. Her yerde STK’lar kenti sürüklüyor. Tarsus’ta genel konuşuyorum, kimseyi hedef almıyorum ama gerek projeler, gerekse kentin kazanımları açısından üretim eksikliği var. Bunlara STK’ların öncülük yapması lazım. Bir hareket başlatması lazım, insanların ufkunu açması lazım. Belli bir misyonu üstlenip, kent vizyonuyla hareket etmesi gerekiyor. İnşallah sizler bu konuda bayrağı daha ileriye götürüsünüz. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Ali Kıraç ise yaptıkları konuşmada, kent için oda olarak daha aktif rol alacaklarını, kentin yararına olan hizmetlerde var olacaklarını kaydettiler.

resim023

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com