logo

Anamur Reklam

Tuğba ve Hidayet evliliğe ilk adımı attı

Haberin özel  resimleri gazetemizin yeni sayısında yayınlanacaktır….

Gülten – Abdullah Gümüş çiftinin kızı Gümüş Okulları Müdür Yardımcısı Tuğba Gümüş ile Yaşar – Ali İhsan Alp çiftinin oğlu Diş Hekimi Hidayet Alp evlilik yolunda ilk adımı attı.

Efsane restuarantta gerçekleşen nişan törenine,  Danıştay Üyesi Nizamettin Kalaman, Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve eşi,  Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,  damat adayının amcası Belediye Eski Başkanı M. Suphi Alp ve eşi, Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, siyasi partilerin yöneticileri, resmi kurum amirleri,  iş insanları, Gümüş ve Alp ailelerinin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

Gümüş ve Alp aileleri, nişan törenine katılan çok sayıda davetliyi kapıda karşılarken, genç çift ünlü sanatçı Göksel’in ‘Senden başka sevemen ben kimseyi’ şarkısı eşliğinde bahçeye girdi ve davetlelileri selamladı. Genç çift ilk dansı da Kayahan’ın ‘Seninle her şeye varım ben’ adlı şarkısıyla yaparken, aileler ve konuklar da dansa eşlik ettiler.

Gelin adayı Tuğba Gümüş’ün kardeşi Abdulkadir Gümüş, aileler adına yaptığı konuşmada, “Değerli misafirler Tuğba ve Hidayet’in çağrısına duyarsız kalmayıp bu güzel günü onlarla paylaşmaya geldiğiniz için onlar adına teşekkür ederiz, hoşgeldiniz. Yaşamlarını beraber geçirmeye karar veren ve bu kararlarını herkese ilan etmek isteyen Tuğba ile Hidayet’in bu ilanın sembolü olan yüzüklerin takılması onuruna beni uygun gördükleri için ayrıca kendilerine teşekkür ediyorum. Ömürleri boyunca birbirlerine sadakatle bağlı kalmalarını, birbirlerine karşı olan saygı ve sevgilerini sürdürmelerini temenni ediyorum. Gümüş ailesi olarak ailemize yeni katılan Hidayet ailemizin evladı yani oğlu oldu. Çok sağ olsunlar, Burçin ve Elçin ablalar da Tuğba’yı kardeşleri olarak, Alp ailesi de kızları olarak kabul ettiler. Tuğba ve Hidayet’in, kısaca Gümüş ve Alp ailelerinin mutluluğuna ortak olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler” dedi.

Daha sonra birbirlerine nişan yüzüklerini takan Tuğba Gümüş – Hidayet Alp çiftinin,  nişan yüzüklerinin kurdelesini gelin adayının babası Abdullah Gümüş kesti. Gümüş, genç çifte mutluluk dileğinde bulunurken, bu özel günde kendilerine eşlik eden konuklara da teşekkür etti.

Damat adayı Hidayet Alp’in babası Ali İhsan Alp ise, Elçin ve Burçin adındaki kızlarına Tuğba’nın da katılmasıyla üç kızının olduğunu ifade ederek, “Ailemize katılan sevgili Tuğba’yı ailece çok sevdik. Allah onları ömür boyu mutlu etsin, birbirlerine olan sevgileri, saygıları hiç bitmesin. Çocuklarımızın mutlu günlerini paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyorum” dedi.

Yüzüklerin takılmasının ardından Alanya’dan özel orkestra eşliğinde sanatçı  Serdar Onur’un şarkılarıyla genç çift ve arkadaşları eğlendi. Gelin adayı Tuğba Gümüş davul çaldı, damat Hidayet ve davetliler doyasıya oynadı.

Nişan törenine katılan çok sayıda davetli de genç çifte mutluluklar diledi ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com