logo

Anamur Reklam

Türe: “Eserlerimi yok saymaya çalışan bir karşı duruş var”

Anamur Belediyesi Önceki Başkanı Mehmet Türe, ilçede fuar, festival, kardeş kentler gibi ilkleri gerçekleştirdiğini belirterek, “Mehmet Türe ismini ve eserlerini, İYİ Parti’yi yok saymaya çalışan bir karşı duruş var” dedi.
“MEHMET TÜRE’NİN İSMİNİ VE ESERLERİNİ YOK SAYMAYA ÇALIŞAN BİR KARŞI DURUŞ VAR”
İl Başkanı Mehmet Dutar ile birlikte Radyo Gözde FM’de Ayhan Reis’in programına konuk olan Türe, fuar gezisinde gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Mehmet Türe ismini ve eserlerini, İYİ Parti’yi yok saymaya çalışan bir karşı duruş var. Ama halkın sevgisi ve güvenini kazanmak önemli. İnsanların gönlündeki sevgiyi bloke edemezsiniz. Halkın sevgisi vurulan setleri yıkar geçer. Bugün bize vatandaşların sarılmaları, bakışları her şeyi ifade ediyordu” dedi.
“HER PLATFORMDA FUARA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYORUM”
Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nı desteklediğini belirten Türe, “Fuarla ilgili tüm konuşmalarımda fuarın gerçekleştirilmesinde öncü olmama rağmen fuarın belediyenin olmadığını söylüyordum. Kaymakamların, sivil toplum kuruluşlarının, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın verdiği destekle şu anda fuar bölgesel hatta ulusal hale gelmiştir. Her platformda bu fuara destek vermeye devam ediyorum. İlçemizin ve ülkemizin menfaatine olan her yerde bizleri İYİ Parti’yi göreceksiniz” diye konuştu.
“İŞTEN ATILANLAR, ŞİMDİKİ BELEDİYE BAŞKANININ
GEÇMİŞTE MİLLETVEKİLİ OLMASI İÇİN BAYRAK ASAN ÇOCUKLARDI”
Anamur’da Cumhur İttifakı belediyesi tarafından bazı işçilerin işten çıkarıldığını bazılarının da çıkarılmak üzere olduğunu ifade eden Türe, şunları söyledi:
“İşten çıkarılanlar alın teriyle evlerine ekmek götüren kişilerdir. Bu arkadaşlarımızı başka işten çıkarılmalardan ayıran bir şey var. Bu kardeşlerimiz kurucu ilçe başkanımız Erdal Bulut ve benim vesile olmamla işe girdiler. Ancak bu kardeşlerimiz şu anki belediye başkanının milletvekili olması için gece gündüz bayrak asan, sokakta çalışan çocuklar bunlar. MHP İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları’nın bize verdiği listedeki isimler bu işten çıkarılanlar. Şu anda belediye MHP’de o zaman da MHP’deydi. Bu nedenle işten çıkarılanların geri alınmasını, çıkartılması planlananların da işlerine devam etmelerini rica ediyoruz. Tek suçları kazandıkları ekmeğin karşılığını vermek üzere canla başla çalışmalarıdır.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com