logo

Anamur Reklam

Türk Yerel Hizmet Sendikasından Kocamaz’a ziyaret

 resim037Türk Yerel Hizmet Sendikası Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Koyuncu beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yorulmaz, Mersin Şube Başkanı Nihat Aşçı, Türk Tarım Orman Sen Mersin Şube Başkanı Hüseyin Ateş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Kocamaz’ı ziyaret ederek, bir süre sohbette bulundular.

Yerel seçimlerin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Türk Yerel Hizmet Sendikası Başkanı Koyuncu, yerel seçimlerin genel seçimlerin bir ayağını oluşturduğunu söyledi.

Koyuncu, “Türkiye Kamu-Sen olarak özellikle yerel yönetim seçimleri bizler içinde çok büyük önem arz ediyor, ülkemiz için çok büyük önem arz ediyor. Önümüzdeki genel seçimlerin de bir ayağını oluşturduğu için biz önemsiyoruz. Bu konuda tabii ki biz kamu çalışanlarımızla bu işte üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Bu konuda bizim gibi düşünen arkadaşlarımızın söz sahibi olmaları olmazsa olmazımız. Mersin’de il bazında Türk Yerel Hizmet Sendikası olarak yetkili sendika olduk. İl bazında yetkili sendika olmak üzerimizde bir sinerji yaratıyor. Dünden bugüne kadar çalışanlarımıza yapmış olduğunuz iyimser çalışmalar, maddi ve manevi gözetimlerinize teşekkür ediyoruz. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde başarılar diliyoruz. İnşallah her şeyin hayırlısı olur” dedi.

Ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu söyleyen Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yerel seçimlerde MHP’nin ülke genelinde yükselişe geçeceğini kaydetti.

Başkan Kocamaz, “Mersin hem Mersinliler açısından önemli hem ülkemiz açısından önemli hem de partimiz açısından çok önemli bir yerleşim birimi. Bu iş daha önceden Mersin’de olabilirdi ama olaya bakış açısının ciddiyeti olayı bugünlere getirdi. Bugün için sevindirici olan yani MHP bu işi tepeden tırnağa ciddiye alıyor. Mersin’in çok önemli bir merkez olduğunu özellikle bölücü örgütün Akdeniz’e açılmasında nihai hedefi olarak düşünüldüğünde çok daha önem arz ediyor. Tabanda halk bu işe geçmişten bu yana inanıyor. İnandığının karşılığını da seçimlerde kendisinin destek vereceği adaylarla sonuçlanabileceğini düşünüyor. Biz bu işe birazda vatandaşlardan gelen talep ve yaptırdığımız anket neticesinde ismin ön plana çıkmasından dolayı vebalde kalmamak düşüncesiyle girdik” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com