logo

Anamur Reklam

“TÜRKAV ANAMUR ŞUBESİ OLARAK” VATAN

gündem009BASIN AÇIKLAMASI         

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ülkemiz sınırları içinde veya dışında güvenlik ve istikrarı sağlama ve Afrin bölgesinde bulunan çeşitli terör örgütü unsurlarını etkisiz hale getirmek üzere, 20.01.2018 Cumartesi günü saat 17.00’de “Zeytin Dalı Operasyonu” nu başlatmıştır.

“Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’ nin kuzeyindeki harekatı, haklıdır, yerindedir ve zamanındadır. Türkiye meşru savunma hakkını kullanmaktadır. Harekat Türkiye’ nin ve Suriye’ nin toprak bütünlüğü içindir.

ABD’ nin Suriye’ nin kuzeyinde, şer odaklarını  kullanarak kurduğu”Terör Ordusu”bir daha türememek üzere kökünden kazınacaktır.. Harekat; dünya barışı, ülkemizin güvenliği ve Suriyenin toprak bütünlüğüne sahip çıkmak, oradaki mazlum ve madur kardeşlerimizi, şer güçlerinin pençesinden kurtarmak ve  bütün insanlık açısından önemlidir.

ABD ve yandaşları zor durumdadır. ABD,’nin  PKK/PYD’ye Tırlar  dolusu silah vererek kurmaya kalktığı sözde Sınır Ordusu,kahraman Türk  Ordusu tarafından  saatler  içinde savunmasız duruma düşürülmüştür.. “Zeytin Dalı Operasyonu için koşullar uygundur, başarı ve zafer bizimledir.Bütün bir Millet olarak Hükümetimizin  bu kararlılığını takdirle  karşılıyor ve önemsiyoruz.,Tarih boyunca ,yediden yetmişe, vatanımızın bir karış toprağını ,tek bir çakıl taşını hatta tek bir kum tanesini bile bugüne kadar hiçbir hasmımıza   yar etmedik,bundan sonrada etmeyeceğiz.

Bu böyle ikenBu vatanın ekmeğini yiyen,havasını doya doya teneffüs eden ve suytunu kana kana içen, içimizdeki nankör ve alçak   hainler hala düşmanca zehirlerini kusmaktadırlar.Bu millet ve bu devlet Allahın izniyle üç beş çapulcuya papuç bırakmayacak güç ve kuvvettedir.Her şeye rağmen uyanık ve kararlı olmalıyız. Çünkü İç cephe belirleyicidir.” Vatan Savaşına, Saray Savaşı” çamuru atan hainlerin bu densiz  faaliyetlerene asla  izin vermemeliyiz.

Bu saatten sonra düşmanın kara propagandasına kapılmak, gaflet değil, ihanet olur. Türk Ordusunun zaferi için bir ve beraber olma zamanıdır. Yapılabilecek bütün fedakarlık ortaya konmalıdır.

Millet olarak Bizlere  düşen görev, iç cepheyi daha da pekiştirmek ve içimizdeki gizli ve sinsi hainlere fırsat vermemek, kutuplaştırıcı değil,sivil toplum örgütleriyle,siyasileriyle,vakıflarıyla ve dernekleriyle tek yumruk ve tek yürek  güçlerini birleştirme  vaktidir.

, Yüreklerimiz ve  arşa yükselen dualarımız Afrinde bu kışta ve bu soğukta vatanını korumaktan başka bir derdi olmayan kahraman ve  yiğit Mehmetciklerimiz için çarpıyor. Türk Silahlı Kuvvetlerine olan güvenimiz her zamankinden daha da güçlü ve kuvvetlidir.Ordumuzdan bu kutlu seferde,  zaferler bekliyoruz. Zafer inananlarındır.

Türkav Genel Merkezi,Bütün Şubeleri,temsilcilikleri  ve “TÜRKAV ANAMUR ŞUBESİ OLARAK” VATAN MÜCADELESİNDE kayıtsız şartsız olarak kahraman ordumuzun ve yiğit mensuplarının ,Cumhurbaşkanımızın,iktidarın yanında, merkezinde ve ön cephesindeyiz.

Allah kahraman Ordumuzun,Devletimizin ve Milletimizin yar ve yardımcısı olsun!                                                                                           

                                                                                                Mehmet GÜMÜŞ
TÜRKAV ANAMUR ŞUBE BAŞKANIgündem010 gündem011

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com