logo

Anamur Reklam

Türkay Ehliz, Yeşilyurt muhtar adaylığını açıkladı

19 Temmuz 20181028Anamur’un tanınmış esnaflarından Türkay Ehliz, Yeşilyurt mahallesi muhtar adaylığını açıklayarak “Ya Allah Bismillah diyerek, yola çıktık. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun” dedi.
Anamur’da 25 yıldır Class Kuaför olarak hizmet veren Ehliz, işyerinde hizmetini sürdürürken Yeşilyurt mahallesine de hizmet etmek için muhtarlığa aday oldu.
Anamur halkının yakından tanıdığı sevilen esnaflardan olan Ehliz, “Vatandaşlarımızla sıcak ve samimi bir diyalog kuracağız. Gerçekleştirilmesi olanaksız boş vaatlerle halkımızın karşısına çıkmayacağız. Seçildiğimde bir muhtarın yapması gereken ne varsa yapacağız” dedi.
Mahallesine hizmet etmekten onur duyacağını ifade eden Ehliz, “Beni tanıyan tanımayan abilerimizden, ablalarımızdan, kardeşlerimizden destek istiyoruz. Onlar layık görüp seçilirsek mesleğimizi iyi yaptığımız gibi muhtarlık görevini de en iyi şekilde yaparak kimseyi mahçup etmeyeceğiz. Sonuç ne olursa olsun her zaman mahalleme hizmet etmeye hazırım” diye konuştu.
Adayların seviyeli bir yarış içinde olması gerektiğini de ifade eden Ehliz, “Tüm aday arkadaşlarıma başarılar dilerim. Sevgi, saygı içinde kırıcı olmadan seviyeli bir seçim yarışı olmasını temenni ediyorum. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.
Anamur Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Muharrem Garip de Ehliz’e çıktığı bu yolda başarılar diledi.19 Temmuz 20181012 19 Temmuz 20181013

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com