logo

Anamur Reklam

Türkay Ehliz, “Yeşilyurt’a farklılık yaratmak için halkımızdan destek istiyorum”

Anamur’da 25 yıldır Class Kuaför olarak hizmet veren Yeşilyurt Mahallesi muhtar adayı Türkay Ehliz, 31 Mart 2019’da gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri’nde mahalle sakinlerinden kendisine destek verilmesini istedi.

Muhtarlıkta farklılık yaratmaya “geliyorum” diyen Yeşilyurt mahallesi muhtar adayı Türkay Ehliz,  Halkımız yetkiyi verdikleri taktirde  “Mahalle sakinlerine her türlü hizmeti en iyi şekilde verebilmek adına Hedefimiz mahalle sakinlerinin sorunlarını ve mahallemize yapılması gerekenleri ekip çalışması ruhuyla gerçekleştirip mahallemizdeki muhtaç, yaşlı, kimsesiz ve engelli bireyleri birebir tespit ederek ilgili kurumlarla diyalog halinde olmak öncelikli hedefim olacaktır.

Resmi Kurumlarla vatandaşımızın arasında köprü olacağım Kısmet olurda Yeşilyurt Mahallesi sakinlerinden yetkiyi aldığım taktirde Muhtarlığın sağlamış olduğu maddi ve manevi imkanları ekibimle birlikte “Yaşlısıyla genciyle kadınıyla erkeğiyle bir bütün halinde mahalle halkımızın sesi soluğu olmaya azami gayreti göstereceğim. Devletimizin halkımıza sağladığı tüm imkanlardan mahalle sakinlerimizi yararlandıracağız. Kimin nerede bir sorunu isteği var ise ivedi olarak bu sorunların takibini yaparak çözüm noktasında kararlılıkla mücadele edeceğim. Muhtarlık makamı direk hizmet makamı olmasa da hizmet veren kurumlar arasında bir köprüdür. Ben bu köprü vazifesini Cenab-ı Allah’ın rızası ve mahalle halkımızın refahı için var gücümle çalışacağım.

“Kültürel çalışmalarda her zaman öncülük edeceğim”

Türkay Ehliz, mahallenin bütün eksiklerini giderebilecek donanımda bir ekiple yola çıktığını belirterek seçildiğim taktirde Yeşilyurt mahallesine yapacağı çalışmaları ise şöyle dile getirdi:

“Mahallemizdeki sitelerimizin site yöneticileri ile bir araya gelerek sorun ve çözüm önerileri için girişimler başlatacağım.  Vatandaşlarla olan iletişim kanallarını dahada genişlettireceğim. Mahallemiz adına web sitesi ve whatsapp hattı kuracağım. Mahallemiz adına Anamur Belediyemiz ile iş birliği kurarak kadınlarımızın dinlenip birbirleri ile zaman geçirebilecek yerin yapılması için iletişimde bulunacağım. Mahallemizde eksikleri tespit edip ilgili mercilere tek elden iletip diyaloga geçeceğim. Mahallemizde sosyal ve kültürel alanların gelişiminde her zaman öncülük edeceğim. Mahallemizde bulunan ihtiyaç sahibi aileleri tek tek tespit edip ilgili yardım kuruluşlarına bildirilmesi ve devletin yardımlarından eşit ve adaletli bir şekilde faydalanmalarını sağlayacağım. Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip istişarelerde bulunarak mahallemizin eksikleri ile ilgili ortak kararlarını yetkili mercilere ileteceğim. Ve daha bir çok konuda Siz halkımızın istek ve taleplerinin çözüm noktasına ulaşması için ben ve ekibimi göreve layık görürseniz birlikte Daha Güzel Bir Yeşilyurt Mahallesi için farklılıklar yapmaya devam edeceğim destek sizden hizmet ve çözüm bizden taktir siz değerli mahalle sakinlerimizin Biz hizmet için hazırız”Dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com