logo

Anamur Reklam

Uğur Okullarından Başkan Türe’ye Ziyaret

anamurgündme001Uğur okulları yetkilileri 13 Nisan 2017 Perşembe günü Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret etti.

Uğur Okulları Anamur Koordinasyon Müdürü Kadir Uysal, Uğur Okulları Matematik Öğretmeni Abit Eski ve Uğur Okullarında eğitim gören Başkan Mehmet Türe’nin kızı Ayça Türe Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette geçtiğimiz hafta Muşurup Sanat Sokağında Özel Uğur Okulları tarafında Kitap Okuma Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe verdiği destek dolayısıyla Başkan Türe’ye teşekkür eden Okul Koordinasyon Müdür Kadir Uysal Başkan Mehmet Türe’ye bir de plaket taktim etti. Uğur Okulları Koordinasyon Müdürü Kadir Uysal, Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile düzenlenen ortak etkinlikte kitap okumaya yönelik farkındalık gerçekleştirmeye çalıştıklarını bu kapsamda Taşeli bölgesinin yetiştirdiği yazarları da etkinliğe davet ederek imza günü düzenlediklerini etkinliğe verdiği destek dolayısıyla Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye teşekkür etmek istediklerini belirtti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’de tüm Eğitim-öğretim kurumları ile Sivil Toplum Kuruluşları ile ortak çalışmalar gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını belirterek ziyaretleri dolayısıyla Okul Koordinasyon Müdürü Kadir Uysal’a teşekkür etti.

Plaketi Uğur Okulları öğrencisi kızı Ayça Türe’nin elinden alan Başkan Mehmet Türe bundan dolayı ayrıca memnun olduğunu ifade etti.

Yapılan sohbet sonrası ziyaret son buldu.anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com