logo

Anamur Reklam

ÜLKÜCÜLER ÜLKEDE DİRİLİŞ KONSERİ İLE COŞTU

gündem013

Anamur Ülkü Ocakları Anamur İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “KUTLU DİRİLİŞ GECESİ” Cumhuriyet Meydanında Osman Öztunç ve Ahmet Şafak’ın sahne aldığı gecede katılım yoğun oldu.

Coşkulu

“KUTLU DİRİLİŞ GECESİ”   programına, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir ile il ocak yöneticileri, MHP Anamur ilçe Başkanı İsmet Babahan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydıncık İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Örgütlerinin Temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, Vakıf ve Sendika temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Osman Öztunç ve Ahmet Şafak’ın sahne aldığı gecede programının açış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Anamur Şube Başkanı Hüseyin Batun, Ülkücülerin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada oynanan oyunların içinde olmayacaklarına vurgu yaparak, Türk milletinin birlik ve beraberliğini sağlama noktasında Ülkücülerin üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceklerdir. Programın hazırlanmasının her aşamasında destek veren Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir’e, ilçe ocak başkan ve yöneticilerine, ortaöğretim temsilcilerine ve Anamur halkına teşekkür ederim”Dedi.
Belediyesi Din görevlisi Yalçın Şahin’in şehitler anısına Kuran-ı Kerim okuduğu  programda, Ülkü  Ocakları  İl Başkanı Gökhan Demir ve  MHP Anamur İlçe  Başkanı İsmet Babahan da  yaptıkları konuşmalarda  birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Konuşmaların ardından, Genel Merkez sanatçıları Osman Öztunç ve Ahmet Şafak davetlilere şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşattılar.gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem014 gündem015 gündem016

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com