logo

Anamur Reklam

Vali Su, Güven Mobilya’yı ziyaret etti

1 Mart 2018011Mersin Valisi Ali İhsan Su, Anamur’daki esnaf gezisi sırasında Güven Mobilya’yı ziyaret etti.

Vali Su’ya işyeri ile ilgili bilgi veren İşadamı Hacı Ahmet Güven, baba yadigarı işyerini Zeki Güvenoğlu adıyla şirket haline getirdiklerini ve çağın gereksinimlerine göre modernize ettiklerini söyledi.

Oğlu Zeki ve kızı Aslı’yı da Vali Su ile tanıştıran Hacı Ahmet Güven, “Mimar olan çocuklarım da şirketimizde aktif olarak çalışıyor. Oğlum ve kızım mobilya tasarımı üzerinde çalışıyorlar. Onların tasarımlarını fabrikada üreterek halkımızın beğenisine sunuyoruz. İlçemizde bu çalışmalar olumlu karşılanıyor. Amacımız daha geniş kitlelere hitap edebilmek” dedi.

Güven, her konuda devletin yanında olduklarını da vurgulayarak, “Ülkemizin birlik beraberliğe en çok ihtiyacı olduğu bu günlerde biz devletimizin ve sizlerin yanındayız. Devletimizin ve sizlerin emrindeyiz. Sizlere duacıyız” diye konuştu.

Vali Su da Güven ailesini tebrik ederek, “Hem tasarım yapıp hem de üretip halka sunarak önemli bir hizmet yapıyorsunuz. Sizleri kutluyorum ve başarılar diliyorum. Bizler de daima halkımızın, esnafımızın yanındayız. El birliği ile ülkemiz için çalışıyoruz” diye konuştu.

Vali Su ve beraberindeki Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, ziyaretin sonunda Güven ailesiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.1 Mart 2018009 1 Mart 2018010

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com