logo

Anamur Reklam

Vali Su, polislerin gününü kutladı

10 Nisan 2018040Mersin Valisi Ali İhsan Su, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Su, mesajında şunları kaydetti:

“Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Türk Polis Teşkilatımız 173 yıldır Milletimizin huzuru, kamu düzeninin korunması ve asayişin sağlanması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak mesai mefhumu gözetmeksizin canla-başla hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştiren Polis Teşkilatımız, insan kaynakları, teknoloji ve alt yapı yönünden gelişmiş ülke emniyet teşkilatlarının seviyesinde milletimize hizmet sunmakta, suç ve suçluyla mücadelesini büyük başarılara imza atarak yerine getirmekte ve milletçe bizleri gururlandırmaktadır.

Bu duygularla, şehitlik mertebesine erişen güvenlik güçlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Polis Teşkilatımızın 173.kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Vatanımızın dört bir yanında Milletimizin huzuru ve güvenliği için cansiperane bir şekilde görev yapan polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com