logo

Anamur Reklam

Vefa Elektrik Anamur’da çalışmaları hızlandırdı

gündem033Kurulduğu günden bu güne elektrik ve elektromekanik montajları, Her türlü elektrik panoları- Alçak ve yüksek Gerilim sistemleri ile Anamur bölgesinde çalışmalara başlayan VEFA İNŞ. ELK. TAAHH. NAK. TURZ. İHR. İTH. TİC. LTD. ŞTİ.  Bilgi birikimli ve deneyimli uzman kadrosu ile Anamur içinde ve civar bölgelerde başlattıkları direk dikme ve aydınlatma çalışmalarını adeta nakış gibi yeniden işliyor.

Şehir merkezindeki çalışmaların yanı sıra köylerde de çalışmalara aralıksız devam eden Şirketin elemanları tarafından devam eden çalışmanın bu haftaki adresi Karadere bölgesinde yeni elektrik direkleri ve telleri çekilerek bölgede elektrik kesintisi yaşamaması için kullanışlı hale getiriliyor.
Belirli periyotlarla köylerdeki çalışmalarına ara vermeden devam eden şirket elemanları tarafından gerçekleşen bu çalışmaların devam edeceğini söyleyen çalışanlar “ VEFA İNŞ. ELK şirketi olarak zamanında çözümler sunan şirketimiz Anamur’daki çalışmalarında bölge bölge ekip olarak hizmet vermekte bu nedenle iş yaptığı Kurumların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ile eğitimli personeli sayesinde kaliteli hizmet sunan saygın bir firma olarak hizmet vermektedir. Vefa Elektrik İnşaat çalışanları olarak bölgede yaptığımız çalışmalara hız verdik. Ve en kısa sürede zamanında iş teslimi yapmak için şirket olarak çalışmalarımız hızla devam ediyor.”Dediler.gündem032 gündem034

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com