logo

Anamur Reklam

Yalçın, vatandaşları dinledi

Bozyazı Kaymakamı Arif Yalçın, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlarla bir araya geldi.
Toplantıda İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.
Vatandaşların istek ve önerilerini dinlemek, çözüm üretmek, devlet ile millet arasındaki bağı güçlendirmek kamu hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda Kaymakam Arif Yalçın, ilçeyi ilgilendiren belli başlı konulara değinerek bu konular hakkında bilgi verdi.
Hazine arazileri hakkında yapılan ihalelere dikkat çekerek, ihalelerin ilgili kanunlar çerçevesinde usul ve esaslara dikkat edilerek yapılmasını isteyen Yalçın, kamera sisteminin belli noktalarda bulunduğunu ancak bölgenin dağınık olması sebebiyle ihtiyaç duyulan yerler içinde kamera talebinde bulunulduğunu ve bazı olayların aydınlatılması konusunda emniyet güçlerin hassasiyetle çalışması gerektiğini söyledi.
Yalçın, ilçenin ana geçim kaynaklarından birinin muz üreticiliği olduğuna dikkat çekerek üretim ve pazarlamanın geliştirilmesi ve kalitesinin artırılması için çalışmalarda bulunulduğunu belirterek bütün katılımcılara teşekkür etti.
Konferans salonunda gerçekleştirilen Vatandaşla Buluşma Toplantısı, sorunların ve isteklerin dinlenmesi ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com