logo

Anamur Reklam

YALÇINRIDVANAĞAOĞLU YENİDEN SEÇİLDİ

gündem001ŞEHİT İBRAHİM ARMUT FEN LİSESİNDE OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA ZEKİ RIDVAN YALÇINRIDVANAĞAOĞLU YENİDEN SEÇİLDİ

Şehit İbrahim Armut Fen Lisesinde Okul Aile Birliği Genel Kurulu yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Divan Teşekkülünün oluşturulmasına geçildi. Divan Başkanlığına Anadolu İHL Müdür Başyardımcısı Ümüt AKIN seçildi.

Okul Müdürü Hacı Yakup ARSLAN,  velilere hitaben yaptığı konuşmada: Okul Aile Birliklerinin çok önemli olduklarını, okulumuza öğrencilerimize faydalı olabilmek için bir gönül işi olduğuna dikkat çekti. Okul Aile birliğine katılacak her velimizin zamanını emeğini ve özverisini ortaya koyacağına inancının tam olduğunu söyledi.  Fen lisesi olarak hedeflerinin büyük olduğunu, özellikle gelecek eğitim öğretim yılında okul pansiyonumuzun hizmete girmesiyle taban puanımızın 20-30 puan yukarı çıkarak okulumuzun fen liseleri arasındaki güzide yerini alacağını ve daha kaliteli öğrencilerle daha başarılı yılların bizi beklediğini söyledi.  Okulumuzun eğitim öğretim açısından kayda değer bir eksiğinin olmadığı öğretmen kadromuzun tam olduğunu belitti.  Temizlik ve hijyen açısından da  ilçede “Beyaz Bayrak” alan tek okul olduğunu dile getirdi.  Konuşmasının son bölümünde okula maddi manevi katkıda bulunan herkese teşekkür eden Okul Müdürü Hacı Yakup ARSLAN: “Bilindiği gibi bu yıl hem liselere giriş sınavında hem de üniversitelere giriş sınavlarında önemli değişiklikler oldu. Tam net olmamakla birlikte okulumuzun da sınavla öğrenci alan liseler arasında olacağını, bununla birlikte okulumuza teveccühün daha da artacağını düşünüyoruz. Bu konuyla ilgili birazdan öğretmenimiz siz değerli velilerimizi bilgilendirecek.  Sözlerimin sonunda Özellikle Okul Aile Birliği Başkanı ve üyelerine, okulumuza maddi manevi katkıda bulunan kişi kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Filiz Bozdoğan toplantının bu bölümünde okulun fiziki koşullarını, sosyal etkinliklerini, değişen müfredat programlarını ve yeni sınav sistemlerini slayt eşliğinde velilere anlattı.

Okul aile birliğine seçilen üyeler ilk toplantısını yaptı. Bu toplantıda üyeler arasında görev dağılımı belirlendi.

Okul Aile Birliği Başkanlığına Zeki Rıdvan YALÇINRIDVANAĞAOĞLU seçildi. Başkan Yardımcısı Alaittin İMDAT, Muhasip Üye Fazıl TOSLAK, Sekreter Yeşim YILDOĞAN, Üye Nurgül ÇAKMAK olarak yeni görevlerine başlamışlardır.

Okul Müdür Hacı Yakup ARSLAN: “Yeni Yönetim Kurulumuz bu görev dağılımıyla oluşmuş oldu. Velilerimize göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür eder,  Yönetim kurlumuza yeni görevlerinde başarılar dileriz.”  Dedi.gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem008

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com