logo

Anamur Reklam

YELDA & EMRE EVLİLİĞE ADIM ADIM YAKLAŞIYOR

gündem010Kalınören Muhtarı Sezai Ulunun kızı Yelda Ulu Bozdoğan mahallesinin sevilen ailelerinden Çoban ailesinin oğlu Yunus Emre Çoban Kaplan sinemasında gerçekleşen Nişan töreninde Mutluluğa evet dediler.

Belediye Başkanı Mehmet Türe’ninde katıldığı Nişan törenine Siyasi Parti İlçe başkanları, S.T.K temsilcileri Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Anamed Hastanesinde sağlık personeli olarak görev yapan çiftleri bu mutlu gününde Anamed personelide yalnız bırakmadı.

Evliliğe adım adım yaklaşan bu yolda genç çiftlerin bu mutlu gününde yalnız bırakmayan Ulu ve Çoban aileleri konukları ile yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmadı.

Heyecanlı olduğu gözlenen genç çiftlerin Nisan Yüzüklerini Belediye Başkanı Mehmet Türe ve İyi parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut Ulu ve Çoban Ailesinin Anne ve Babaları birlikte taktı. Çiftlere mutluluklar dilediler.

Orkestra Erman’ın Canlı müzik yaptığı Nişan merasiminde çaldıkları birbirinden güzel parçalar ile konuklar doyası eğlendi. Bu geceyi ölümsüzleştirme adına kayda geçen Stüdyo  Tarık Uysal ise gecede  çektiği birbirinden güzel fotoğrafları ile  çiftlerin bu mutlu günlerini ölümsüzleştirmeyi başardı.

Canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlenen genç çiftleri Akrabaları, sevenleri ve dostları pistte yalnız bırakmadı Bizde Anamur Gündem Gazetesi ve www.anamurgundem.com ailesi olarak çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz.gündem001 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com